02 липня 2020, четвер

У Знам’янському районi вiдкрили новi амбулаторiї та спортивну залу будинку культури (ФОТО)

 У Знам’янському районi побудували дві новi амбулаторiї.

Про це сайту Златопіль повiдомили в РДА.

 Загальна вартiсть робiт кожної амбулаторiї складає близько чотирьох з половиною мiльйонiв. Також для обох амбулаторiй придбали по автомобiлю для медичного обслуговування населення по 500 тисяч гривень за рахунок коштiв державного бюджету.

 Додатково за рахунок коштiв районного бюджету придбали медичне обладнання та устаткування для оснащення амбулаторiй на суму 577 тисяч 600 гривень. Також тут урочисто вiдкрили спортивну залу в примiщеннi Знам’янського районного будинку культури.

У 1977 роцi в с.Богданiвка на мiсцi старого звели новий сiльський будинок культури, який функцiонально розподiлявся на двi частини: сiльський будинок культури та спортивна зала.

Рiшенням Знам’янської районної ради сiльський будинок культури с.Богданiвка у 2004 роцi набув статусу районного. На час передачi будiвля потребувала значних капiтальних вкладень та ремонту.

У 2017 роцi розпочали реконструкцiю частин будiвлi районного будинку культури, спортивної зали. Реалiзацiя даного проекту потребувала коштiв у сумi понад 3 мiльйони та була здiйснена на умовах спiвфiнансування з державою.

 Особливiстю зали є екологiчне, безпечне та сучасне наливне покриття з резиновою крихтою, яке призначене для професiйних спортивних примiщень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За рік з питаннями дo міськради звернулoсь майже 16 тисяч крoпивничан

Усi примiщення забезпечили необхiдними меблями, комп’ютерною технiкою, придбали спортивне обладнання та необхiдний спортивний iнвентар.

У Знам’янському районi вiдкрили новi амбулаторiї та спортивну залу будинку культури (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований