03 червня 2020, середа

У Знам’янці діти разом з батьками змагались у конкурсі писанок (ФОТО)

Днями у закладі дошкільної освіти “Сонечко” у Знам’янці відбувся  конкурс-огляд “Великодня писанка” серед батьків груп закладу. Організатори поставили за мету  популяризувати українські традиції, поширення писанкарства, як художнього явища і культурного феномену. 

Про це повідомляє KOMORA.info, інформує Златопіль.

Батькам треба було не тільки  виготовити особливу писанку, а ще й зробити її презентацію.

Детальніше про конкурс розповідає директорка садочку Олена Кадигроб:

“Конкурс «Великодня писанка» пройшов серед батьків 10-ти груп закладу.  Спочатку ми поспілкувалися з батьківським комітетом про можливість проведення такого заходу, а потім батьки зібралися у творчі групи і виготовляли свої експонати-писанки.   Ми висунули тільки одну вимогу: писанка повинна бути не меншою за сімдесят сантиметрів, а батьки проявляли свою творчість в оформлені. Окрім того, кожна група ще презентувала свої витвори і пояснила чому вони зробили писанку саме такою. Усі учасники отримали подяки за участь та солодкі подарунки. Володарі перших, других та третіх місць – медалі, грамоти та призи: особливі короби для іграшок на групу.  Ці короби різної форми (наприклад: стільця або скрині) і в них можна скласти іграшки, а потім використовувати в інтер’єрі. Таким чином батьки “заробили” для своїх дітей корисні призи у групи”.

Оскільки під час заходу виявилося дуже багато цікавих робіт, то призові місця розділяли пари учасників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На капремонт ліцею у Знам’янці у цьому році виділено понад 3 млн гривень

Перше місце – групи № 8 “Калинонька” та № 5 “Бджілка”; друге – групи № 6 «Козачата» та № 2 “Сонечко”; третє – групи № 4 “Ромашки” та № 7 “Зернятко”.

Фото: ЗДО “Сонечко”

У Знам’янці діти разом з батьками змагались у конкурсі писанок (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований