07 червня 2020, неділя

У Знам’янці з’явилася “Віршована алея” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Знам’янці з’явилася «Віршована Алея» до 150-річчя міста, повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Ініціатори проекту – Віталій і Крістіна Зайченки. Коштом молодої родини проект і реалізували.

У створенні алеї допомагали молодіжна громадська організація «ФРІ Знам’янка», педагогічні колективи міста, майстри художньої ковки з металу.

«З чого все розпочиналося? Як завжди – з мрії. Мрії, про створення у нашому місті своєрідної культурної візитівки, яка, ми сподіваємося, в майбутньому буде тільки розвиватись і стане затишним та привабливим місцем для проведення дозвілля наших жителів. Наприклад, Кропивницький відомий своєю алеєю парасольок, Вінниця -фонтанами, Одеса – Потьомкінськими сходами. Чому б і нам разом не зробити свою неповторну алею, яка буде милувати не тільки нас, а й приваблювати туристів?,- каже Віталій.

Мрія вилилася у конкретні дії і почалася робота над її втіленням. Жителям міста запропонували написати невеликий вірш про місто. Практично в перший день почали надходити перші повідомлення, кількість яких з кожним днем тільки зростала. Ініціативу молодої родини підтримали як діти, так і дорослі.

Серед них є як ті, хто вперше спробував себе в якості поета, і вже досвідчені автори. Художники, вчителі, студенти, пенсіонери, учні, працівники державних і приватних установ, підприємці.

Всі вони різні, але їх всіх об’єднала любов до Знам’янки, про яку вони і розповіли у свої віршах. Поетичні рядки тепер може прочитати кожен відвідувач арт-об’єкту.

У Знам’янці з’явилася “Віршована алея” (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований