20 жовтня 2021, середа

Учителю, перед ім’ям твоїм: Колективний портрет учителя і класного керівника з Кропивницького Олени Кравченко

Напередодні відзначення Дня працівників освіти десятикласники комунального закладу НВО І-ІІІ ступенів «Мрія» І-ІІІ ступенів із  Кропивницького, серед яких є майбутні журналісти, створили колективний портрет свого класного керівника Олени Володимирівни Кравченко.

На їхню спільну думку, вона відповідає критеріям виміру справжнього вчителя і заслуговує на дитячий авторитет творчою працею на освітянському шляху, чуйністю, добротою, вимогливістю, справедливістю. А до того живе їхнім життям, радіє і сумує разом із ними, любить їх, а вони відповідають їй навзаєм своїми знаннями з математики.

Віриться, що ще довго згадуватимуть шкільні роки та спілкування з Оленою Володимирівною, якій завжди вистачало душевної рівноваги, терплячості і поміркованості, просто життєвої мудрості. За п’ять років спілкування з нею переконалися у тому, що педагогом потрібно бути не лише за професією, а й за покликанням, а його має їхня улюблена вчителька і класний керівник. Про своє ставлення до Олени Володимирівни вони розповіли у своїх творчих роботах з журналістики, із секретами якої автор цих рядків знайомить їх у десятому класі.

 Каріна Іващенко

“Моєю улюбленою вчителькою є Олена Володимирівна. Вважаю її одним із кращих педагогів школи. Уроки, які проводить Олена Володимирівна, проходять абсолютно непомітно. Незважаючи на мої незначні пізнавальні знання з алгебри та геометрії, я полюбила уроки з математичних дисциплін.Як спеціаліст Олена Володимирівна – чудова, а ще краща – класний керівник. Доброта, непідробне почуття гумору і, я б сказала, шикарна посмішка, – це наша вчителька. Я безмежно радію з того, що ще два шкільних роки свого життя проведу з педагогом «від Бога». Щоразу переконуюсь у тому, що для нашої Олени Володимирівни професія вчителя стала покликанням на все життя”.

Анастасія Царенко

“Моя улюблена вчителька – Олена Володимирівна. Подобається вона тим, що дохідливо пояснює новий навчальний матеріал, а тому його легко запам’ятовувати і відтворювати на уроках. Я люблю її за доброту та щирість. Вона любить пожартувати на уроці, підняти настрій. Мені Олена Володимирівна як друга матір. Я можу їй довіритися, поспілкуватися з нею, розповісти про те, що мене хвилює. Як людина вона дуже хороша, все розуміє, тому радію нашому давньому знайомству”.

Марина Коваль

“Моя вчителька має веселу вдачу, часто посміхається, гарно пояснює навчальний матеріал, водночас і сувора, і добра. У будь-якій складній ситуації намагається знайти компромісне рішення для вирішення питання. На її уроках хочеться посміхатися. Поряд з нею я заряджаюся позитивними емоціями. А ще моя вчителька уміє тримати себе в руках, рідко виходить з себе. Напевно, я назавжди запам’ятаю Олену Володимирівну”.

Софія Павловська

“Вже п’ять років Олена Володимирівна навчає нас математиці. Вона нас любить і терпляче ставиться до кожного учня. Уміє знайти індивідуальний підхід, гріє нас гарною посмішкою. Розумна, щедра на добре слово, завжди дасть пораду, наштовхне на вірне рішення. Я дуже радію, бо вона – наш класний керівник, якому можна довіритися”.

Карина Дєдова

“Завдяки зусиллям і терпінню Олени Володимирівни я полюбила уроки математики більше за інші шкільні предмети, навіть без особливих моїх знань з математики. Вона завжди розуміє нас, а ми розуміємо нашу вчительку і класного керівника”.

Даниїл Довженко

“Олена Володимирівна вважає всіх нас гарними учнями і людьми. Має почуття гумору, уміло передає нам свої знання з математики, людина чесна, емоційна, благородна і позитивна”.

Вікторія Стасик

“Моя улюблена вчителька – це мій класний керівник. Її звати Олена Володимирівна. Коли ми переходили з четвертого до п’ятого класу, то старшокласники казали, що з класним керівником нам не повезло. Але виявилося, що Олена Володимирівна дуже хороша. Завжди ставиться до нас із повагою та взаєморозумінням. У неї добре почуття гумору. Вона турботлива і терпляча. Олена Володимирівна викладає у нас математику, дуже хороший педагог. До неї завжди можна звернутися за консультацією, якщо чогось не розумієш, або просто так, за життєвою порадою. Я дякую Олені Володимирівні за те, що вона – наш класний керівник”.

Яна Брусенцова

“Олена Володимирівна – мій класний керівник і вчитель математики з якою можна поспілкуватися на різні теми, які нас цікавлять. Вона комунікабельна і відкрита людина, може дати слушну пораду і підтримати, а ще хоче бачити кожного з нас успішними в житті і порядними людьми”.

Тетяна Шевченко

“Я новенька у класі, тому ще мало знаю про класного керівника і вчителя. Однак мені подобається її гарний настрій, почуття гумору, щире прагнення прищепити нам любов до математики, яку сама любить, тому і нам передає свою любов до шкільного предмета”.

Марина Семенюк

“Олена Володимирівна завжди зрозуміло пояснює матеріал, завдяки чому я розумію і теж люблю математику. Уроки проходять швидко, цікаво і весело. Як людина вона життєрадісна, позитивна, має відмінне почуття гумору.  Більше того, її можна вважати своєю старшою подругою, якій можна довіритися, розповісти про свої секрети маленькі. Свою вчителькою я вважаю кращим педагогом нашого класу”.

Анатолій САРЖЕВСЬКИЙ

Фото учня 10 класу Олександра Сидорчука

 

 

Учителю, перед ім’ям твоїм: Колективний портрет учителя і класного керівника з Кропивницького Олени Кравченко
11 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований