07 квітня 2020, вівторок

Українська армія потребує негайного реформування

Під час зустрічі з журналістами екс-нардеп, голова руху «Сила права» Андрій Сєнченко наголосив на необхідності реформування української армії.

У ході зустрічі Андрій Сєнченко, зазначив, що армія потребує істотних реформ, інформує Златопіль.

Першим, чим має зайнятись нова влада це працювати не на кількість військовослужбовців, а на якість їх підготовки.

Зміни необхідні першочергово бути спрямовані на людей і мають мотивувати громадян захищати свою країну, кар’єра військового повинна бути престижною, привабливою та почесною.

Армія має бути не лише контрактною, а й професійною, військові повинні отримати гарантії соціального забезпечення і мати змогу отримати від держави своє власне житло і впевненість у тому, що він та його родина будуть захищені державою.

Кожен військовослужбовець має отримувати гідну заробітну плату, відповідно до кваліфікації, та досвіду роботи у Збройних силах. Адже в Україні існує гостра проблема того, що вищі військові посади аж ніяк не пов’язані з бойовим досвідом.

“Щоб в Україні стати генералом, спочатку треба стати чиновником, і це є несправедливим по відношенню до військовокомандуючих, що зараз знаходяться у зоні проведення військових дій, і не підіймаються вище полковника”,- наголосив Сєнченко.

 

Українська армія потребує негайного реформування
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований