14 листопада 2019, четвер

Український консул розповів про стан військовополонених моряків

Український консул у Москві сьогодні (10 січня – ред.) відвідав у СІЗО поранених українських моряків, які були захоплені російськими військовими у районі Керченської протоки.

“Я розмовляв з Альбертом Володимировичем — це консул, який сьогодні відвідав наших військовополонених у “Матросской тишине”. Остання інформація, яку ми від нього отримали: хлопці тримаються… але мають ураження, безпосередньо у Василя (Сороки ) рука, вона погано функціонує”, — розповів в ефірі Громадського батько одного з поранених українських моряків Віктор Сорока.

За його словами, одягом полонені забезпечені, продукти також мають – завдяки волонтерам.

“Чекають на звільнення, чекають на допомогу від України”, — додав Віктор Сорока.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кoмандир Бердянську з Кірoвoградщини відмoвився свідчити ФСБ

Він також розповів, що уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова під час зустрічі з родичами моряків запропонувала їм здійснити візит до Москви, щоб зустрітися з полоненими.

“Але оскільки наш син заборонив нам виїжджати на територію РФ, ми відмовились”, — наголосив батько моряка.

Нагадаємо, серед морякiв, яких затримали у Керченськiй протоцi, двоє уродженцiв Кiровоградської областi. Це командир броньованого артилерiйського катеру “Бердянськ” Роман Мокряк з села Карлiвка Кiровоградського району та член екiпажу цього ж судна Андрiй Артеменко з Новоукраїнки.

Український консул розповів про стан військовополонених моряків
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований