25 січня 2020, субота

Уродженець Росії вирощував коноплі на Кіровоградщині

Уродженець с. Тимошевська Краснодарського краю Російської Федерації на присадибній ділянці власного домоволодіння на Кіровоградщині посіяв рослини конопель в кількості 47 рослин, які поливав та обробляв шляхом культивування з метою вирощування для власного вживання.

Про це йдеться у матеріалах Єдиного державного реєстру судових рішень, передає Златопіль.

Протягом червня 2018 року, чоловік нарвав рослини конопель, розклав зірвані рослини на сонці, щоб вони висохли, а в подальшому їх подрібнив, підготувавши до вживання. Подрібнені рослини конопель він зберігав у будинку та приміщенні гаражу.

Правоохоронці вилучили й інші речові докази незаконної діяльності: паперовий згорток, в якому знаходилася речовина зеленого кольору рослинного походження, поліетиленовий згорток із тим самим вмістом, речовину рослинного походження, що є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабіс ( маріхуана), масою 104,035 грама тощо.

Чоловік свою провину повністю визнав. 5 грудня 2018 року Маловисківський районний суд засудив його до 1 року умовно.  Також із засудженого стягнуть на користь держави витрати, пов’язані із залученням експерта в сумі 858 грн.

Раніше зловмисник вже відбував покарання, що пов’язане із позбавленням волі. Звільнився з місць відбування покарання 17.02.2017 року по відбуттю строку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крoпивницькі “джентльмени удачі” відібрали у жінки сумку з речами

На вирок може бути подана апеляція протягом 30 днів з дня його проголошення.

Уродженець Росії вирощував коноплі на Кіровоградщині
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований