26 вересня 2020, субота

В Олександрії підприємець вистрілив в обличчя своїй знайомій

23 липня 2018 року в Олександрії на ґрунті неприязних відносин чоловік стріляв із пістолета «ВORNER М84» в обличчя своїй знайомій.

Матеріали справи опубліковані в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає кореспондент сайту Златопіль.

Двічі вистріливши із газобалонного пістолета, приватний підприємець спричив жертві легкі тілесні ушкодження.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, у вчиненому розкаявся. Чоловік пояснив, що з потерпілою у нього склалися неприязні відносини, так як остання збирає сумнівні компанії для розпиття алкогольних напоїв. Неодноразово як особи, з якими вона вживала алкоголь, так і потерпіла викрадали з його двору належне йому майно. Підприємець неодноразово попереджав жінку про неприпустимість такої поведінки. Після чергового конфлікту, він взяв вдома пістолет і пішов додому до потерпілої, щоб налякати її та її друзів. У будинку була лише потерпіла. Він спочатку намагався з’ясувати з неї стосунки, але у відповідь жінка почала ображати його нецензурною лайкою. Тоді чоловік двічі вистрелив в бік підлоги біля потерпілої, щоб налякати останню, але рікошетом шарики з пістолету відлетіли від підлоги в обличчя жінки.

Зловмисник зазначив, що розкаюється у вчиненому, що вибачився перед потерпілою і відшкодував їй 2000 гривень на лікування.

Потерпіла в свою чергу в судове засідання двічі не з’явилася.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Малoвисківській OТГ завідуючу дитсадкoм мoжуть звільнити за сепаратистські вислoвлювання

13 грудня 2018 року Олександрійський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у злочині та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

В Олександрії підприємець вистрілив в обличчя своїй знайомій
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований