20 жовтня 2019, неділя

В Олександрiї полiцейськi провели вiдпрацювання мiста (ФОТО)

05 липня працiвниками вiддiлу полiцiї було проведено вiдпрацювання мiста за участi додаткових сил ГУ Нацiональної полiцiї в Кiровоградськi областi.

Про це повiдомляє Олександрiйський ВП ГУНП в Кiровоградськiй областi, iнформує Златопiль.
Полiцейськi перевiрили 11 закладiв торгiвлi з метою виявлення фактiв продажу неповнолiтнiм алкогольних напоїв та тютюнових виробiв, а також продажу алкогольних напоїв пiсля 22.00. За результатами перевiрки було задокументовано 2 факти продажу: в одному випадку тютюнових виробiв, а в другому випадку алкогольних напоїв неповнолiтнiм.

За фактами правопорушень складенi адмiнпротоколи за порушення адмiнiстративного законодавства передбаченi ч.2 ст.156 КУПАП i якi направлено на адмiнiстративну комiсiю. За фактами порушень направлено подання до Державної фiскальної служби з клопотанням про позбавлення торгiвельних закладiв де були виявленi порушення лiцензiї на продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробiв.
Пiд час вiдпрацювання полiцейськими проводилась робота з громадянами, щодо недопущення торгiвлi алкогольними напоями домашнього виробництва. Пiд час зазначених заходiв, у мiсцевої жительки було виявлено та вилучено15 лiтрiв самогону, якi було знищено та самогонний апарат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спортсмени з Кіровоградщини відвідали змагання кульової стрільби у Львові

За результатами вiдпрацювання було розкрито 2 злочини та складено 30 адмiнiстративних протоколiв.

В Олександрiї полiцейськi провели вiдпрацювання мiста (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований