29 травня 2020, п’ятниця

В Олександрiї просто посеред вулицi побили чоловiка

Двоє чоловiкiв не змогли порозумiтися i їх сварка переросла у бiйку. Штовханина, а за тим i кулаки, що пiшли у хiд як останнi аргументи, спричинили нанесення обом учасникам бiйки тiлесних ушкоджень.

Про це повiдомляють “Олександрiйськi новини”, передає Златопiль.

“1 грудня, о 10.50, до Олександрiйського вiддiлу полiцiї надiйшло повiдомлення  з приводу того, що побили 55-рiчного жителя мiста Олександрiї. Подiя сталася по вулицi Григорiя Сокальського. Виїздом на мiсце, наряд групи реагування патрульної полiцiї встановив, що тiлеснi ушкодження потерпiлому нанiс 58-рiчний мешканець мiста. За даним фактом було порушено кримiнальне провадження за ознаками кримiнального правопорушення передбаченого частиною 1 статтi 125 Кримiнального кодексу України”, – прокоментував начальник сектору монiторингу Олександрiйського вiддiлу полiцiї Сергiй Козловський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині чoлoвік стріляв у вікнo будинку (ФOТO)

За статтею кримiнального кодексу, яку iнкримiнують правопорушнику, вiн нестиме вiдповiдальнiсть за умисне легке тiлесне ушкодження. Кара за такi дiї може бути рiзною – штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мiнiмумiв доходiв громадян або громадськi роботи на строк до двохсот годин, або виправнi роботи на строк до одного року.

В Олександрiї просто посеред вулицi побили чоловiка
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований