09 грудня 2019, понеділок

В Україні збільшився розмір аліментів

В Україні збільшився мінімальний рекомендований розмір аліментів, що пов’язано зі зростанням прожиткового мінімуму.

Про це повідомляє прес-служба ГТУЮ у Кіровоградській області, інформує Златопіль.

“Розмір коштів, які будуть змушені сплачувати батьки на користь своїх дітей, поступово збільшуватиметься впродовж року. Так, з 1 січня мінімальна сума, передбачена на дітей віком до шести років, почала складати 1 626 грн, з 1 липня – 1 699 грн, з 1 грудня – 1 779 грн. Натомість суми для дітей віком до 18 років є ще вищими, і вони також зростатимуть. Якщо зараз мінімальний розмір аліментів для підлітків дорівнює 2 027 грн, з 1 липня він підвищиться до 2  118 грн, а з 1 грудня – до 2 218 грн”, – повідомив керівник обласного управління юстиції Вадим Гуцул

Ті особи, які будуть приховувати свої доходи або не отримувати офіційної зарплати, все одно не зможуть уникнути відповідальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правова допомога: Все що потрібно знати про аліменти

“Є категорії злісних боржників, які принципово не хочуть влаштовуватись на роботу або ж ведуть аморальний спосіб життя. Спеціально відносно таких державні виконавці складатимуть протоколи про адмінправопорушення. А це означає, що боржники будуть змушені виконувати суспільно корисні роботи, кошти за які будуть спрямовуватись на часткове погашення боргів. Такий вид покарання на Кіровоградщині випробували на собі вже 44 особи, серед яких є як чоловіки, так і жінки”, – розповів Вадим Гуцул.

 

 

 

В Україні збільшився розмір аліментів
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований