24 січня 2021, неділя

Вчителька з Новгородки реалiзувала дитячу мрiю

У Новгородцi вчителька початкових класiв вiдкрила власну швейну майстерню

Про це повiдомляє Кiровоградського обласного центру зайнятостi, iнформує Златопiль.

Нагодою вiдкрити власний бiзнес скористалася 33-рiчна мешканка селища Новгородка Наталiя Калашнiк. Вчитель початкових класiв за освiтою, жiнка 8 рокiв пропрацювала психологом у дитячому садку «Свiтанок» Новгородкiвської селищної ради.

«Робота з дiтьми приносила менi неабияке задоволення! Проте, моє давнє захоплення швейною справою спонукало мене спробувати втiлити у життя мрiю про власне невеличке затишне ательє. Тож я звiльнилась з роботи та звернулась до Новгородкiвської районної фiлiї за сприянняму працевлаштуваннi», – згадує Н. Калашнiк.

Пiд час спiлкування зi своїм кар’єрним радником жiнка розповiла, що любов до створення гарних речей їй привила мама, тож увесь свiй вiльний час вона придiляє мистецтву нитки та голки. Фахiвцi служби зайнятостi повiдомили панi Наталiї iнформацiю про можливiсть започаткування власної справи. Знайти бiзнес-iдею було не складно.

За 2 мiсяцi пiсля набуття статусу безробiтної, у липнi 2019 року, панi Наталiя зареєструвалась як фiзична особа-пiдприємець та почала реалiзовувати свою мрiю.

Проте, життя та плани новгородчанки, як i усього нашого суспiльства, змiнили оголошенi обмежувальнi карантиннi заходи, що спрямованi на запобiгання поширенню коронавiрусу.

Маючи бiзнес, який пов’язаний з роботою з людьми, панi Наталiя вирiшила не зволiкати, i, зупинивши дiяльнiсть на перiод карантину, знову звернулася до Новгородкiвської районної фiлiї. Фахiвцi служби зайнятостi надали пiдприємицi професiйнi консультацiї щодо отримання допомоги по частковому безробiттю на перiод карантину.

За словами Н. Калашнiк, допомога по частковому безробiттю на перiод карантину була для неї вагомою не лише фiнансовою, а й моральною пiдтримкою, адже значнопосприяла поступовому вiдновленню бiзнесу.

Сьогоднi колишня безробiтна успiшно впроваджує власну справу, постiйно вдосконалює свою майстернiсть та дарує радiсть клiєнтам.

«Якщо зареєстрований безробiтний має бажання започаткувати власну справу, усвiдомлює ризики щодо таких дiй, але для втiлення задуму не вистачає знань чи коштiв – державна служба зайнятостi сприяє у вiдкриттi власної справи. Фахiвцi Новгородкiвської районної фiлiї Кiровоградського обласного центру зайнятостi придiляють велику увагу цьому напрямку дiяльностi, тож робота дає свої результати», – зазначає директор Новгородкiвської районної фiлiї Кiровоградського обласного центру зайнятостi Володимир Нiколаєнко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям Кiровоградщини пропонують очолити низку закладiв

Вчителька з Новгородки реалiзувала дитячу мрiю
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований