14 липня 2020, вівторок

Від провінції до столиці: ТОП дівчат Кіровоградщини, які підкорюють Київ (ФОТО)

Вони особливі і надзвичайно чарівні, молоді та амбітні, ті, про кого говорять і ким захоплюються.

Ще нещодавно їх можна було побачити на вулицях Кропивницького з фотоапаратом чи диктофоном, а зараз вони підкорюють столицю і вже мають перші здобутки у різних сферах. 

Ольга Ткаченко – світла, яскрава, харизматична, енергійна та по-доброму божевільна. Її знають, як одну із найпрофесійніших журналісток Кропивницького та “найсуворішого” редактора, яка не лише навчить студентів хитрощам цієї справи, а ще й печивом пригостить.

Її життя наскільки насичене, що навіть слідкуючи за її профілем на Фейсбуці виникає питання “Вона, що вміє одразу бути в декількох місцях одночасно?”. Ця пані відрізняється кмітливістю, розумом та елегантністю. Ольга уособлює образ ідеального журналіста, який готовий “пробити будь-яку стіну”, заради якісного контенту та донесення істини для свої читачів.

“Підкоривши журналістику” в Кропивницькому, дівчина гайнула до столиці, і не помилилася, адже зараз вона працює в проекті, який спрямований на реформу децентралізації в Україні.

Але це не всі таланти цієї леді, адже вона встигла освоїти і фешн-індустрію, взявши участь в зйомках, і коуч-тренера – проводячи тренінги з журналістики для молодого покоління.

Також Ольга бере участь у проектах, які покликані соціально-психологічній адаптації ветеранів АТО.

Олександра Гонтар – цілеспрямована, феєрична, іскрометна, різнобічна, запальна та чарівна і трохи шалена. Дівчина-енергія, яка не боїться труднощів і впевнено доводить, що вона здатна на все: в юні роки Олександра працювала баристою, потім журналістом на кропивницьких сайтах, а згодом вирішила підкорити столицю.

Крім цього, в цій тендітній дівчинці, криється чимало талантів: мало того, що вона пише ліричні вірші, Олександра ще й вміє професійно розсмішити будь-кого, адже спеціалізується на проведенні стендапів.

У столиці дівчина продовжила кар’єру журналістки. Зараз вона демонструє свої вміння в проекті Телебачення Торонто з Майклом Щуром. Варто відзначити, що доля ще раніше натякала Олександрі на цю співпрацю, адже саме Саша рік тому розкрила найбільш таємничу персону Кіровоградщини – ту саму “мотурначку”, яка “тримала в страху” всю область.

Катерина Левченко – приваблива, розумна, стильна, весела, енергійна, кокетлива і надзвичайно таємнича. У Кропивницькому ця дівчина була помічником депутата. Не дивлячись на те, що за освітою вона журналіст, Катя вирішила не зупинятися на цій професії, а здобувати нові.

Зібравши речі вона поїхала підкорювати столицю, де знайшла себе в бюті-індустрії. Зараз дівчина працює в одному із найкращих столичних салонів краси, де щодня завдяки її комунікабельності та чарівній посмішці, десятки людей не лише стають гарнішими, а й заряджаються позитивом і енергією на весь день.

Ксенія Купрієнко – шикарна, ніжна, чарівна, комунікабельна, але разом з тим надзвичайно скромна дівчина.  Сам ця мадемуазель, випитавши всі таємниці зіркового життя кропивницьких селебреті, поїхала до столиці, аби розкрити правду про зірок національного масштабу.

Завжди з мікрофоном в руках, Ксюша змогла тепер вже на всеукраїнському каналі довести свій професіоналізм. І тепер не лише регулярно публікує в Інстаграм свої світлини з українськими акторами та співаками, а вже має і свою “армію” шанувальників.

Альона Копотій – тендітна, жіночна, чудернацька, іноді кумедна та різностороння. За її милою зовнішністю криється запальний характер та впевненість у собі. Ця кобіта освоївши місцеву журналістику, поїхала до столиці розширювати горизонти. Зараз вона працює у всеукраїнському проекті – агрегаторі новин з автоматичною обробкою інформаційного продукту, який покликаний забезпечити українців якісним контентом.

Такі вони привабливі, чарівні, ніжні, і водночас сильні, вольові та цілеспрямовані. Ми переконані, що ці панянки не зупиняться і продовжуватимуть підкорювати національні, а можливо і європейські масштаби, і можливо хтось з них, ще змусить нас розповідати про успішних землячок своїм дітям та онукам.

Al.Kopshen

Від провінції до столиці: ТОП дівчат Кіровоградщини, які підкорюють Київ (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований