16 жовтня 2019, середа

Відома модельна агенція з Кропивницького організувала фестиваль таланту та грації у столиці (ФОТО)

У Києві, в Центральному будинку офіцерів збройних сил України відбувся восьмий Національний фестиваль таланту і грації, який організувала Громадська організація “Школа естетичного виховання модельної агенції “РІМО”, інформує Златопіль.

Фестиваль “Перлина Країни 2018” – це неймовірне свято таланту і грації, у якому взяли 300 учасників з Києва, Кропивницького, Полтави, Запоріжжя, Вінниці, Олександрії, Житомира, Городища, Луцька, Черкас, Борисполя та Хмельницького. Ведучою вечора була чарівна Роза Аль Намрі.

Конкурсанти змагалися у таких категоріях:

  • вокал;
  • хореографія,
  • вокал,
  • театр моди,
  • дизайнер одягу,
  • конкурс краси.

Усіх конкурсантів оцінювало дуже поважне та зіркове журі, а саме:

Марина Кінах – заслужена журналістка України, Олександр Стоянов – прем‘єр Національної опери України, Олена Гребенюк – відома оперна співачка України, Ксюша Київська – волонтерка, Сергій Костецький – відомий хореограф, Вероніка Михайлишин – “Королева України 2016”, Голда Виноградська – відома україньска дизайнерка, Катерина Белявська – відомий хореограф, Марина Чернова – евент-директорка Андре Тана, Оксана Пазинич – медіа-експертка, Дмитро Оленич – кінопродюсер, Тетяна Коляда – громадська діячка, Кузьменко Галина – заслужений економіст України, Наталія Жуковська – благодійна організація “Еммануїл” та ін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірка YouTube з Кірoвoградщини випустила нoвий кліп (ВІДЕO)

Кожен учасник фестивалю був нагороджений дипломом та подарунками, а переможці – кубками.

 “ПЕРЛИНА КРАЇНИ” – це завжди щирі та живі емоції, час в колі друзів з різних куточків нашої держави, участь у конкурсі та жага до перемоги! Незабутні моменти нагородження та отримання кубків, дипломів та подарунків. Ми вдячні кожному, хто приймав участь у фестивалі – до нових зустічей!” – зазначив організатор та керівник Громадська організація “Школа естетичного виховання модельної агенції “РІМО” Олександр Працков.

Відома модельна агенція з Кропивницького організувала фестиваль таланту та грації у столиці (ФОТО)
3 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований