04 грудня 2021, субота

Відомі екоактивісти України занепокоїлася ситуацією, що стосується Центрального скверу

Відома екоактивіста України Юлія Бонд закликала представників MacDonalds до конструктивного діалогу. Вона підтримує Надію Паливоду, яка вже третій день голодує, аби врятувати дерева Центрального скверу від вирубки.

“Ви розумієте позицію та хвилювання активістів, щодо подальшого погіршення фізичного стану Надії Паливоди, а також майбутнього Центрального скверу. Ви повідомили, що площа ресторану MacDonalds разом із літньої терасою та МакДрайв потребує 18 із 63,7 соток ділянки, а решта території скверу буде відремонтована з максимально можливим береженням дерев і зелених насаджень”, – йдеться у повідомленні.

Юлія закликала представників компанії надати детальний план реконструкції та будівництва, а також план зелених насаджень цієї ділянки. І головне питання: Яку кількість дерев планується видалити?

Міську владу активістка закликала зберегти і відновити сквер, а не продавати під забудову, прикриваючись занедбаністю, як це роблять і в інших містах України.

“У цій ситуації дуже важливо знайти зважене рішення, яке задовільнить всіх – активістів, мешканців та McDonald’s. Поки ще є можливість зробити це без жертв та втрати репутації компанії”, -резюмувала Юлія.

Також Надію підтримав відомий екоактивіст Павло Вишебаба, та колишній очільник Держекоінспекції Єгор Фірсов.

Надія Паливода вже третій день голодує. Каже їсти вже не хочеться, але з’явилася слабкість, стає все складніше займатися домашніми справами.

Каже упродовж дня постійно підходять і підтримують кропивничани. Сьогодні були люди, які мешкають поблизу скверу, принесли теплий шалик і розповіли, що знають і люблять цей сквер багато років та не бажають його знищення.

Відомі екоактивісти України занепокоїлася ситуацією, що стосується Центрального скверу
2 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

  • Геннадий

    Меня интересует: Какое бабло отвалил MacDonalds за то чтобы вырубать деревья в центральном сквере города и построить забегайловку?

  • Рональд

    Макдональдсе, отямтесь!

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований