29 травня 2020, п’ятниця

Вогнеборцi подолали 5 пожеж у житловому секторi на Кiровоградщинi (ФОТО)

Протягом останнiх двох дiб вогнеборцi Кiровоградської областi 5 разiв залучалися на гасiння пожеж у житловому секторi.

Про це повiдомляє прес-служба У ДСНС областi, iнформує Златопiль.

Так, у вiвторок, 6 листопада, об 11:45 виникла пожежа 18 м2 покрiвлi господарчої споруди на територiї приватного домоволодiння на вул. Центральнiй с. Розсохуватка Маловискiвського району. Рятувальники 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Мала Виска о 13:14 пожежу лiквiдували.

О 15:49 до Служби порятунку “101” надiйшло повiдомлення про пожежу на вул. Миру с. Вiльхове Благовiщенського району. Горiло 30 м2 покрiвлi сiнника та 8 тонн сiна в ньому на територiї приватного домоволодiння. О 16:18 пожежу локалiзували та о 20:54 – лiквiдували. До гасiння залучали 5 чоловiк особового складу, 1 одиницю технiки 26-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Благовiщенське та мiсцеву пожежну команду с. Йосипiвка.

О 16:09 повiдомили про загоряння на вул. Поштовiй смт Голованiвськ. Як з’ясувалось, горiло 4 м2 речей та побутовi прилади в господарчiй спорудi на територiї приватного домоволодiння. Рятувальники 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини пожежу лiквiдували.

О 16:50 ще одне займання виникло у Благовiщенському районi. Там горiло 80 м2 покрiвлi сiнника та 10 тонн сiна на територiї приватного домоволодiння на вул. Змiйового с. Дельфiнове. Вогнеборцi 26-ї ДПРЧ м. Благовiщенське та мiсцевої пожежної команди с. Лозуватка о 18:58 лiквiдували загоряння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщини рятувальники ліквідували чотири пожежі (ФОТО)

Вже 7 листопада о 01:58 сталась пожежа 2 м2 перекриття триповерхового житлового будинку на вул. Шевченка в обласному центрi. Бiйцi 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький о 02:32 локалiзували пожежу та о 02:46 – лiквiдували. До гасiння залучали 8 чоловiк особового складу та 2 одиницi технiки.

У всiх випадках травмованих та загиблих немає. Причини пожеж встановлюють фахiвцi.

Вогнеборцi подолали 5 пожеж у житловому секторi на Кiровоградщинi (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований