24 січня 2020, п’ятниця

Волонтерка iз Кропивницького отримала вiдзнаку (ФОТО)

Голова благодiйної органiзацiї “Кiровоградський обласний благодiйний фонд соцiальних гарантiй учасникiв та ветеранiв АТО” Iрина Коновалова, яка постiйно опiкується бiйцями роти “Святослав”, отримала вiдзнаку вiд Мiнiстра внутрiшнiх справ України.

Про це повiдомляє сектор комунiкацiї полiцiї Кiровоградської областi, iнформує Златопiль.

У четвер, 6 грудня, керiвник полiцiї областi Роман Козьяков в урочистiй обстановцi вручив Iринi Коноваловiй наручний годинник.

Про те, що зустрiч вiдбувається саме з цiєї приємної нагоди, жiнка дiзналася вже пiд час заходу, i вiд того, зiзнається, ця подiя для неї стала ще бiльш особливою.

Пiд час вручення очiльник полiцiї областi подякував Iринi Миколаївнi за її добрi справи, дiєву допомогу, побажав успiхiв, натхнення та невичерпного оптимiзму. Вiд працiвникiв роти патрульної служби полiцiї особливого призначення “Святослав”  головi фонду передав слова вдячностi командир спецпризначенцiв – Вiталiй Вовк.

Iрина Коновалова з вдячнiстю прийняла подарунок та пообiцяла i надалi пiдтримувати тих, хто охороняє спокiй українцiв, перебуваючи на передовiй.

 “Я щиро вiрю в те, що наш народ виплекає довгоочiкувану Перемогу, а до того часу, тi, хто несуть службу на Сходi країни, мають вiдчувати, що про них пiклуються i чекають вдома. Для мене турбота про них – дуже важлива справа, почесний обов’язок i частина життя” – говорить Iрина Миколаївна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крoпивницькі спецпризначенці oтримали нагoрoди та відзнаки (ФOТO)

Iрина Коновалова стала волонтером iз перших днiв АТО. Нинi продовжує допомагати бiйцям та присвячує цю дiяльнiсть свiтлiй пам’ятi свого чоловiка, офiцера Збройних Сил.

Вже найближчим часом до мiсця служби “Святослава” прибуде бiльше нiж пiвтонни продовольчих пайкiв, якi голова фонду днями передала для полiцейських iз Кiровоградщини, що несуть службу в зонi проведення Операцiї Об’єднаних сил.

Волонтерка iз Кропивницького отримала вiдзнаку (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований