28 лютого 2020, п’ятниця

Виступи кропивничан можуть бути повернені на початок сесійних засідань

Коаліція громадських організацій «Рада Експертів», спільно з Громадською радою при виконавчому комітеті, домоглася розгляду питання про повернення виступів громадян на початок сесії та закликає депутатів міської ради міста Кропивницького підтримати дані зміни до Регламенту міської ради.

Про це повідомляє Прес-служба коаліції «Рада Експертів», інформує Златопіль

Раніше  депутати міської ради ухвалили зміни до Регламенту роботи міської ради міста Кропивницького сьомого скликання. Було прийнято, що  виступи представників громадськості, які зареєструвалися на сесії, заслуховуватимуть наприкінці  засідання. Також передбачено, що головуючий може надати слово представнику громадськості безпосередньо перед розглядом питання,  у разі підтримки такого прохання достатньою кількістю депутатів.

Проте коаліція «Рада Експертів» виступила проти даного рішення, адже виступ громадян наприкінці робочої сесії втрачає сенс, а право головуючого надати слово представнику громадськості безпосередньо перед розглядом питання, за умови підтримки 1/3 депутатського корпусу, –  може перетворитися на інструмент недопущення «незручних»  громадських активістів.

Тому коаліція «Рада Експертів» рекомендувала  депутатам міської ради м. Кропивницький проголосувати за новій проект змін, в якому виступи представників громадськості мають бути перенесені на початок сесії та мають тривати у межах трьох хвилин .

Проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Міської ради міста Кропивницького сьомого скликання» мають розглядати на наступній сесії, вже у цю п’ятницю його розгляне перша депутатська комісія.

Дані пропозиції були враховані в проекті № 2685 Рішення «Про внесення змін та доповнень до Регламенту Міської ради міста Кропивницького сьомого скликання», який розроблено  експертами ГО “Асоціація Політичних Наук”, Громадської ради при виконавчому комітеті Міської ради міста Кропивницького та коаліції громадських організацій “Рада Експертів”.

Виступи кропивничан можуть бути повернені на початок сесійних засідань
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований