22 лютого 2020, субота

Як нарoдні oбранці Крoпивницькoгo підкoрюють Інстаграм (ІНФOГРАФІКА)

Сучасні соціальні мережі, які так полюбляє молодь, дають можливість кожному відчути себе журналістом чи відомою людиною. Однією з таких є безкоштовний додаток обміну фотографіями Instagram.

Златопіль вирішив поцікавитись, хто із депутатів міськради Кропивницького, які вже і так відомі виборцям, користується популярністю в Інстаграмі і може претендувати на роль інстаблогера.

Детально проаналізувавши платформу, ми з’ясували, що поки одні депутати не мають уяви, що таке Інстаграм, інші вже активно освоюють цю мережу з кожним днем все більше заповнюючи її фотографіями.

Першою в рейтингу стала депутатка від партії «БПП» Валентина Яремчук. На оновлення її публікацій підписано 1197 фоловерів, у той час як сама Валентина стежить за майже втричі меншою кількістю людей.

Крім того, що вона є лідером серед депутатів міськради за кількістю підписників, Валентина виділяється серед інших і кількістю опублікованих фотографій. За два роки, а саме з 2016, коли датується перше опубліковане фото Валентини, вона оприлюднила близько п’яти сотень фотографій.

Переглядаючи інстаграм-профіль Яремчук можна впевнено сказати, що вона ділиться майже всіма яскравими подіями свого життя: подорожі, походи в кіно, зустрічі з друзями, їжа, сесійні засідання, ну і звісно ж нові образи, мейк і подаруночки, в переважності квіти.

Варто відзначити, що не дивлячись на те, що кількість її підписників сягає за тисячу, її публікації збирають не так вже й багато лайків – у середньому трохи більше сотні.

Всього на три десятки підписників менше в укропівця Михайла Бєжана.  Він зареєструвався в Інстаграм, ще в 2015 році, однак за цей час опублікував менше сотні фотографій. Переважна кількість фотографій Михайла пов’язана з його родиною та відпочинком, рідше з політичною діяльністю. На відміну від Яремчук, Михайло підписаний на більшу половину своїх фоловерів.

Трійку лідерів закриває депутат міськради від політичної партії «Рідне місто» Катерина Шамардіна. За більше ніж чотири роки Катерина опублікувала трохи більше двох сотень фотографій, які встигли пролайкати менше сотні людей. Очевидно не всім фоловерам Катерини до вподоби її фотографії, оскільки підписників у неї понад тисячу.

З її профілю можна впевнено сказати, що Катерина любить подорожувати і невід’ємною частиною її активного життя є сім’я. Своєю політичною кар’єрою Катерина не ділиться.

Варто відзначити, що у її колеги, а по сумісництву чоловіка Олександра Шамардіна, чомусь немає профіля в Інстаграм.

Наступним в рейтингу став Рафаель Санасарян. Він поступився Катерині Шамардіній лише на чотири підписники.

Варто відзначити, що ляшківець ймовірно, як і лідер його партії, любить радикальність, саме тому свій профіль в Інстаграмі він приховав від зайвих очей. Що саме приховує Рафаель нам невідомо, однак судячи з того, що на його сторінці опубліковано більше ніж півсотні фотографій і близько п’яти сотень підписок на людей, він є активним користувачем мережі.

А от депутат від політичної партії «Самопоміч» Віталій Пінчук, явний любитель погортати стрічку Інстаграм. Судячи з профілю Пінчука, він не дуже любить фотографуватися, бо на його сторінці всього лише дві публікації, в одній із яких він демонструє вишиванку, однак не забуває і про свою партійну приналежність, демонструючи чашку з написом «Самопоміч».

На нього підписано трохи більше тисячі людей, а от Віталій в свою чергу підписаний на оновлення більше трьох тисяч користувачів Інстаграм.

П’ятірку лідерів закриває депутат від політичної партії «Батьківщина» Олександр Цертій, який вочевидь використовує свій профіль в Інстаграм в якості додаткової платформи для контакту з виборцями.

На нього підписано трохи більше дев’яти сотень людей, не дивлячись на те, що у його профілі  лише 11 публікацій в яких переважно Олександр вітає своїх підписників з різними святами.

Наступним до рейтингу втрапив ще один укропівець Сергій Горбовський. Судячи з того, що його профіль закритий, депутат не дуже любить виставляти на показ своє особисте життя. Однак є понад сімсот осіб «обраних», яким він дозволив бачити його профіль, який налічує менше ніж півсотні публікацій.

Ще один депутат від політичної партії «Самопоміч» Володими Смірнов посів восьме місце нашого рейтингу. Так, за його інстаграмним життям слідкує понад сім сотень користувачів мережі.

Він один із перших депутатів хто створив профіль в Інстаграмі, ще на початку 2012 року.

Аналізуючи профіль Смірнова, його можна назвати інстаграмним татом, який безмежно обожнює своїх дітей, адже більша половина його публікацій – фото його спадкоємців. Рідше депутат постить фото з відпочинку і політичну діяльність.

На дев’ятій сходинці розмістився ще один БППшник Сергій Кріпак, сторінка якого цікава понад шести сотням людей.

У своєму профілі Сергій публікує світлини з різного роду заходів, які вочевидь є частиною його депутатської кар’єри. Примітним є те, що Сергій єдиний із депутатів, який публікує одну і ту ж світлину декілька разів.

Окремо варто відзначити, що Сергій «дуже вдячна людина», яка використовує свій Інстаграм для подяки інтернет-виданням, які висвітлюють події пов’язані саме з ним, так би мовити безкоштовно рекламує сайти.

Десятку інстадепутатів закриває секретар міськради Кропивницького Андрій Табалов, який є прибічником політичної партії «Наш край». За його особистим життям слідкує близько шістсот людей. Варто відзначити, що Табалов не любить, щоб про нього все знали, тому свій профіль він закрив.

Тому, хто пішов у політику, складно вберегти особисте життя від стороннього ока. Отака вона доля народного обранця… А поки прості люди не задумуючись заливають в Інстаграм тисячі світлин, депутатам варто з обережністю демонструвати своє особисте життя, адже за ними слідкують очі виборців…

Al.KopShen

Як нарoдні oбранці Крoпивницькoгo підкoрюють Інстаграм (ІНФOГРАФІКА)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований