24 січня 2021, неділя

Як планують святкувати Новий рік жителі Кіровоградщини?

2020 рік доходить до свого завершення, і вже днями ми будемо зустрічати 2021, з його невідомими та новими подіями. Чимало людей чекають на нього, як на нову сторінку життя, адже у рік минулий, нам, так само як і всьму світу довелося зіткнутися з пандемією COVID-19, яка суттєво вплинула на звичний спосіб та ритм життя усього людства.

Редакція сайту Златопіль вирішила провести опитування у соціальних мережах та спробувати дізнатися про плани жителів Кіровоградщини, щодо святкування Нового року.

Учасникам двох найбільш популярних спільнот у соцмережі Facebook серед жителів області, ми запропонували відповісти на просте питання “Як ви плануєте провести Новий рік”  та обрати один з запропонованих варіантів.

Участь в опитуванні взяли понад 200 респондентів.

Серед загальної кількості опитаних найбільшої популярності мав варіант “Вдома, у сімейному колі”, його обрали 165 людей.

Другим за популярністю варіантом став “Поки що жодних планів”, за нього свою відповідь віддали 7,5 % опитаних.

3% опитаних зізналися, що не святкують Новий рік.

І лише один респондент зазначив, що збирається у відпустку, або ж подорож.

Майже аналогічні відповіді дали і інші українці. Так відповідно до інформації опублікованої РБК-Україна, за результами опитування компанії Liberty Report, яке продемонстрували під час етеру телевізійної програми “Свобода слова Савіка Шустера”, найменша кількість людей відповіли, що святкуватимуть Новий рік у нічному клубі чи ресторані, а найбільша, що планують провести його вдома.

Найбільша кількість респондентів, а це понад 85% опитаних, зазначили що зустрічатимуть новорічні свята вдома, або з родиною.

11,4% запросяь до себе друзів, або ж самі планують завітати у гості.

Також, попри специфічність та обмеження стосовно подорожей, 2,4% опитаних українців поділился своїми намірами про святкування нового року за кордоном.

І лише 2,4% серед усіх опитаних зізнался, що планують провести новорічну ніч у ресторані, або у нічному клубі.

Усього у Всеукраїнському опитуванні взяли участь 10 034 осіб.

Результати опитувань показали, що більшість українців тим чи іншим чином дослухалися до порад уряду та вирішили залишитися святкувати новий рік у сімейному колі. Не дивлячись на всю складність року, що минає, його кінець все ж приніс і добрі новини. Наразі у всьому світі розпочалася масова вакцинація, що має на меті спинити розповсюдження COVID-19.

Тож є сподівання, що у новому році боротьба з пандемією коронавірусної інфекції досягне значних результатів, і вже наступний рік людство зможе зустрічати у більш звичних умовах, які не будуть залежати від протиепідемічних заходів.

Як планують святкувати Новий рік жителі Кіровоградщини?
2 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований