06 червня 2020, субота

Розважають навчаючи: Як у Кропивницькому дітлахи канікули розпочали (ФОТОРЕПОРТАЖ)

По справжньому турбується адміністрація комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «про організацію та проведення змістовної пізнавальної діяльності за інтересами вихованців гуртків та школярів, які охоплені  цьогоріч організованими формами літнього відпочинку  з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти.

Свою роботу з дітьми  – творчими особистостями, які потребують постійної реалізаціїї своїх задумів,  методисти та педагоги  спланували вже з початком роботи літнього технічного майданчика,  відкриття якого відбулося 3 червня. До нього запрошуються всі охочі  юні здобувачі знань з науки та техніки, відеоаматорства,   початкового технічного моделювання, авіамоделювання, цифрової фотографії тощо. А ще вони із задоволенням відвідують у закладі Країни Розваг та Мультляндіїї, заняття  Школи юного пішохіда тощо.

Погодьмося, для багатьох батьків із різних причин такий спосіб оздоровлення дитини – це єдиний порятунок. Не кожна сім’я може відправити своїх улюбленців на море,   до  дитячого санаторію. Навіть путівка в заміський оздоровчий табір вимагає значних матеріальних  витрат. Тому й тягнуться  вчорашні школярики знову до рідної альма матер  та  закладів позашкільної освіти, де на них чекають керівники гуртків дя проведення   цікавих  заходів, які запам’ятаються їм надовго.

 Як зробити час перебування в закладі юних господарів та гостей  цікавою, корисною та яскравою частиною літніх канікул. Вихід тут один. Не можеш змінити обставини – зміни своє ставлення до них, перетвори «мінуси» на плюси». Замінити повсякденну роботу творчою, скрізь бачити позитив, не відкидати жодної цікавої та творчої пропозиціїї – у цьому бачать своє головне завдання  в роботі з дітьми,  на думку директорки закладу  Зінаїди Нечаєвої,члени педагогічного колективу. А сьогодні, 10 червня, у гості до господарів закладу завітали на екскурсію учні початкових класів  ЗОШ №4 Кіровоградської міської ради – вихованці оздоровчого табору з  денним перебуванням.

Вони ознайомилися з експонатами виставки «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», роботами учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання та учасників конкурсу «Космічні фантазії».

Крім того, школярі відвідали технічні майданчики, на яких мали змогу виявити свої знання  з початкового технічного моделювання, опановували ази кольорової фотографії, фігурного катання на велосипедах, взяли участь у масових розважальних  заходах, збагатилися побаченим та почутим від перебування у закладі, двері якого гостинно відкриті для кожного юного здобувача технічних знань.

                                                                                     Анатолій Саржевський,

                                                                                     фото автора

Розважають навчаючи: Як у Кропивницькому дітлахи канікули розпочали (ФОТОРЕПОРТАЖ)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований