21 лютого 2020, п’ятниця

Які зміни у документації очікують на жителів Кіровоградщини після перейменування області

Конституційний суд України 5 лютого затвердив рішення Верховної Ради перейменувати Кіровоградську область у Кропивницьку. Тож наступне питання полягає в тому, чи потрібно жителям області змінювати документи, або ж вносити до них зміни.

На це питання відповів Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир Вятрович, інформує 24tv, передає Златопіль.

За словами посадовця, бігти і терміново міняти документи, зокрема, ставити нову відмітку про місце реєстрації у паспорті, якщо назва вулиці, міста, області змінилася, не потрібно.

Відповідні зміни, згідно з українським законодавством, можна буде зробити тоді, коли це зручно громадянину – наприклад під час зміни місця проживання чи, під час зміни фотографії в паспорті.

Законодавство України не передбачає кінцевих термінів зміни інших документів у випадку перейменування. Документи власності на квартири, будинки, земельні ділянки та будь-яке майно, де вказані старі назви, залишаються дійсними. Зміни потрібно вносити за бажанням власника або у випадку продажу, дарування, оформлення спадку нерухомості. Причому додаткової оплати ці послуги не потребуватимуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки кoштує людське тілo на ринку (ІНФOГРАФІКА)

Для автовласників зміна назви області не означає зміну місця проживання – це не є підставою для перереєстрації транспортного засобу та внесення змін до техпаспорту. Але відповідні зміни можна буде внести у випадку продажу або дарування. Жодних додаткових платежів у цьому випадку не передбачено.

Які зміни у документації очікують на жителів Кіровоградщини після перейменування області
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований