27 вересня 2020, неділя

Ю.Тимошенко: вимагаємо у президента ініціювати референдум щодо ринку землі

Команда «Батьківщина» вимагає від президента України Володимира Зеленського ініціювати проведення Всеукраїнського референдуму з питання відкриття ринку землі, а для забезпечення механізму відповідної процедури «Батьківщина» реєструє законопроєкт про проведення Всеукраїнських референдумів за народною ініціативою, який вимагає ухвалити на найближчому засіданні Верховної Ради України.

 Про це сказала Юлія Тимошенко під час пресконференції.

 Політик нагадала, що законопроєкт щодо обігу земель сільськогосподарського призначення напередодні був зареєстрований у Верховній Раді. 

«Якщо цей закон буде ухвалено у парламенті, і такий дозвіл в тому числі іноземцям на купівлю сільськогосподарської землі стане реальністю, то це буде означати новітню колонізацію України. Виникає питання, за що сотні років гинули мільйони українців, борючись за наш суверенітет, незалежність і право володіти своєю землею, будувати самостійне і незалежне життя?» – звернулась вона.

 Відповідно до зміна до статті 130 – набуття правова власності на землю – команда президента Володимира Зеленського вирішила всю сг землю продати, в тому числі іноземцям. 

42 млн га української землі може бути продано повністю, в тому числі іноземцям. Також законопроєкт передбачає, що «в одні руки» можна буде брати 210 тис. га землі. Тобто, одне підприємство з іноземними інвестиціями може купити 210 тис га землі. А декілька афілійованих – до 1 млн га землі. Це – ствердження і розвиток аграрної олігархії, яка руйнує і сьогодні аграрний сектор України.

Ю.Тимошенко: вимагаємо у президента ініціювати референдум щодо ринку землі
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований