11 липня 2020, субота

Юлія Тимошенко привітала країну з Різдвом і вперше показала всю сім’ю (ВІДЕО)

Юлія Тимошенко презентувала зворушливий ролик з нагоди Різдва та Нового року, у якому країна вперше побачила всю її родину – чоловіка, доньку, зятя та дворічну онуку Єву. 

Святкове відео політик виклала на своїй сторінці у Фейсбук.

“Мені доводилося зустрічати людей, які обурювалися “подвійним Різдвом”. Я їм кажу: навпаки, це – чудово, що у нас два Різдва. Ми живемо в цікаві, насичені і змістовні часи. Ми вигадуємо нові слова та нові жанри, ми впроваджуємо нові свята, ми прямо на ходу творимо нову культуру. Ми толерантні й полікультурні. Це дуже добре й класно!”  – написала лідер “Батьківщини” у привітанні всіх християн, які святкують Різдво Христове за григоріанським календарем!

В самому емоційному ролику, де знялася уся родина Юлії Тимошенко, зокрема й онука, яка дотепер не з’являлася перед телекамерами, найвідоміша українська жінка разом із дітками просять Господа допомогти прогнати ворогів та повернути на українську землю мир, а українські родини зробити заможними та щасливими. 

 “Отче наш,

Янголе Божий,

наповни наші душі любов’ю,

а родини – щастям і добробутом.

Дай порозуміння та єдність нашому народу.

Дай нам мудрість та силу

відродити нашу велич», – завершує Юлія Тимошенко в оточенні сім’ї.   

 Лідер партії додала, що українці заслуговують на достойне життя і пообіцяла зовсім скоро його забезпечити. 

“Не забувайте, що дні Різдва – це ще й час великого милосердя. Робіть добро і творіть любов. Хай допомагає нам всім Господь!”- підсумувала Юлія Тимошенко.    

 

Юлія Тимошенко привітала країну з Різдвом і вперше показала всю сім’ю (ВІДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований