07 червня 2020, неділя

Юлія Тимошенко вдвічі випереджає конкурентів у президентських рейтингах (ВІДЕО)

Лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко, яка з перевагою у майже 2 рази випереджає своїх найближчих конкурентів. 

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного відразу трьома найавторитетнішими компаніями – КМІС, Центром Разумкова та групою «Рейтинг». У ході дослідження було опитано 10 000 респондентів, тоді як зазвичай вибірка складає лише 2000 опитаних, інформує intvua.

 Відповідно до результатів, за Юлію Тимошенко готові віддати свої голоси 21% тих, хто визначився з вибором і має намір взяти участь в голосуванні. На другому місці із результатом в 11% – шоумен Володимир Зеленський. Чинний президент Петро Порошенко ділить 3 і 4 місце з Анатолієм Гриценком – їх готові підтримати по10% українців. Впритул до них ідуть Юрій Бойко і Олег Ляшко (9% і 8% відповідно). Співак Святослав Вакарчук набере 6%, якщо піде на вибори.

 Соціологи відзначають, що за останні півроку помітне зростання рейтингу демонструє тільки Юлія Тимошенко. 

При цьому вона в лідерах електоральних симпатій в усіх макрорегіонах країни за винятком Донбасу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мільярди з банку Янукoвича вивели через банк Пoрoшенка (ВІДЕO)

 Моделювання другого туру виборів демонструє, що Юлія Тимошенко перемагає в усіх можливих електоральних парах. Натомість Петро Порошенко програє усім можливим кандидатам на вихід у другий тур виборів.   

Спільне опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи Рейтинг проведене з 19 жовтня по 2 листопада 2018 року. Опитано 10 000 респондентів в усіх областях України (без врахування населення АР Крим та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Статистична похибка складає не більше 1%. 

Юлія Тимошенко вдвічі випереджає конкурентів у президентських рейтингах (ВІДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований