12 серпня 2026, середа

Юні гандболісти з Кропивницького вибороли “срібло” чемпіонату України

Вихованці місцевої КДЮСШ №2 здобули друге місце на чемпіонаті України з пляжного гандболу серед юнаків та дівчат 2013–2014 років народження.

Про це повідомили в Кропивницькій міській раді, передає Златопіль.

Змагання проходили з 6 по 8 серпня у Кропивницькому на базі стадіону для пляжних видів спорту КДЮСШ №2. Протягом трьох днів за титул найсильніших змагалися 12 команд з усієї країни — по шість у категоріях юнаків та дівчат.

За підсумками напружених поєдинків місцеві спортсмени гідно представили рідне місто та посіли другу сходинку п’єдесталу.

Юнацька збірна КДЮСШ №2 демонструвала впевнену гру впродовж усього турніру та виборола срібні нагороди.

Гравця кропивницької команди Андрія Бородіна за результатами турніру визнали кращим захисником чемпіонату.

Підготували призерів до всеукраїнських змагань тренери-викладачі Світлана Крохмаль та Сергій Чепурний.

Організатори та спортсмени дякують Збройним Силам України за захист і можливість для дітей тренуватися, розвиватися та проводити спортивні змагання.

ЧИТАЙТЕ ТКОЖ: Спортсмен iз Кiровоградщини представлятиме Україну в фiналi чемпiонату Європи-2026

Юні гандболісти з Кропивницького вибороли “срібло” чемпіонату України
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований