20 вересня 2019, п’ятниця

Юні гімнастки з Кропивницького показали високий результат на змаганнях

З 22 по 24 травня у Харкові тривав VI Відкритий фестиваль та міжнародний турнір «Queen of Gymnastics» з художньої гімнастики.

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького, інформує Златопіль.

Учасниками масштабного свята грації та краси стали спортсменки з Харкова, Чорноморська, Павлограда, Тирасполя, Чугуєва, Камянського та Кропивницького.

Рідне місто на змаганнях гідно представляли 8 юних гімнасток кропивницької КДЮСШ № 3. Вихованки спортивної школи Аріна Кнюкштене, Мілана Тороп, Владислава Хоменко, Анна Земба, Вікторія Колодич і Вікторія Непорожня завоювали срібні медалі, а Кароліна Кнюкштене стала бронзовою призеркою турніру. Тренує кропивницьких гімнасток Вікторія Фесюк.

А із 24 по 26 травня вже в іншій частині України – у  Львові проходив І Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Spor Art Cup – 2019». У турнірі взяли участь 380 гімнасток. Вихованка КДЮСШ № 3 із  Кропивницького Марія Алечко завоювала срібні медалі у вправах із булавами та м’ячем, а в багатоборстві посіла почесне четверте місце. Тренує юну спортсменку Світлана Худякова.

Одночасно у Кропивницькому на базі НВО № 19 відбувся відкритий чемпіонат міста з гімнастики художньої серед юніорок. У змаганнях взяли участь 70 спортсменок із Кропивницького, Києва та Бердянська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волейболісти з Кропивницького вибороли срібло на всеукраїнських змаганнях

Юні кропивницькі грації із КДЮСШ № 3 завоювали 7 золотих нагород: за програмою майстрів спорту України – Єлизавета Горбунова і Єлизавета Савенкова; за програмою кандидатів у майстри спорту України – Анна Савченко, Анастасія Скидан, Олексієнко та за програмою спортсменок І розряду – Владислава Хавтуляріна і Дар’я Савенко. Тренують гімнасток: Анастасія Мельнік і Наталія Горбань.

Юні гімнастки з Кропивницького показали високий результат на змаганнях
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований