07 червня 2020, неділя

Юні літератори Кіровоградщини здійснили уявну подорож у Всесвіт

 Школярі Кіровоградщини взяли активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу для дітей та юнацтва “Літературний Всесвіт”.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Захід проводився у листопаді Національним центром аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова спільно з регіональною  організацією УМАКО “Сузір’я”  комунального закладу “Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді”.

         Конкурс має три напрямки: Нова космічна казка, де діти придумували космічні казки чи оповідання, в яких вони би хотіли побувати самі, вірш з описом космічних фантазій, а також есе, під час написання якого учасники конкурсу мали змогу поміркувати на задані теми та висловити своє ставлення до навколишнього світу. 

       За словами директора закладу Зінаїди Нечаєвої, конкурс став ще одним кроком до пошуку і підтримки талановитої української молоді, що захоплюється космосом, подорожами на незвідані планети Всесвіту, а також стимулом до розвитку їхніх творчих здібностей. Усього на адресу оргкомітету було надіслано біля п’ятдесяти творчих робіт юних мрійників.

     Для участі у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу для дітей та юнацтва “Літературний Всесвіт” на початку грудня цього року  складом журі відібрано 17 творчих кращих робіт, які надіслано на адресу оргкомітету Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова ( м.Дніпро) для участі у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу для дітей та юнацтва «Літературний Всесвіт» на початку грудня цього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юнак з Кірoвoградщини став призерoм єврoпейськoї пісні у Варшаві (ФOТO)

    До числа  “щасливчиків” потрапили  юні автори з комунального закладу “Первозванівське НВО “ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ” Первозванівської сільради Кіровоградського району”,  ЦДЮТ Петрівської районної ради Петрівського району, Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів комунального закладу “Павлівське НВО” Світловодського району, Устинівського РЦДЮТ, комунального закладу “Ганнівська ЗШ І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти Новоукраїнського району”, Захарівського НВК комунального закладу “Глинське НВО” Світловодського району, комунального закладу “Долинська ЗШ І-ІІІ ступенів №4 Долинської районної ради”, Червоновершської ЗШ І-ІІІ ступенів Компаніівської районної ради, Благовіщенського РЦДЮТ, Новомиргородського РЦДЮТ, Оситнязької ЗШ І-ІІ ступенів – філії комунального закладу “Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Позашкільний центр” Кропивницького (Кіровоградського) району.

                                                          Анатолій Саржевський,

фото автора

Юні літератори Кіровоградщини здійснили уявну подорож у Всесвіт
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований