12 липня 2020, неділя

Юні робототехніки Кіровоградщини успішно виступили у місті над Дніпром (ФОТО)

З нагородами з Дніпра повернулася команда Кіровоградщини, у складі вихованців гуртків Добровеличківського НВО КЗ “Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” та Кіровоградської гімназії нових технологій навчання з ІІІ Відкритого обласного фестивалю освітньої робототехніки (керівники Ю.О.Калашник, В.І.Циртій).

Наші земляки, зокрема, Ратмір Юсуфлі, Ян Саусь, Станіслав Тупчієнко, Уляна Мазур, Артем Коверга та Сашко Мазуренко виступали у двох номінаціях: “Рух з максимальною швидкістю по гоночній трасі для LEGO автомоделей” та “Сумо для LEGO автомоделей”.

За результатами проведеного у місті на Дніпром заходу, за участі представників Київської, Запорізької, Полтавської та Дніпропетровської областей визначили “щасливчиків”. Ними стали, зокрема, юні робототехніки  Кіровоградщини Уляна Мазур, яка посіла перше місце в змаганнях, а також Артем Коверга, який зайняв третє призове місце в номінації “Сумо”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юна балерина з Кіровоградщини підкорила серце Андрія Доманського (ВІДЕО)

Наразі вони готуються взяти участь зі своїми ровесниками в обласних змаганнях серед учнівської молоді робототехніки 24-25 квітня на базі комунального закладу “Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді”.

                                                              Анатолій Саржевський

                                                              фото надане автором

Юні робототехніки Кіровоградщини успішно виступили у місті над Дніпром (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований