02 липня 2020, четвер

Юні танцюристи з Кропивницького полонили серця польських глядачів (ФОТО)

Вихованці старшої групи зразкового хореографічного ансамблю «Метелиця» дитячо-юнацького клубу «Ровесник» із Кропивницького успішно взяли участь у першому міжнародному фестивалі зустрічей художніх колективів «Разом у Кракові».

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького, інформує Златопіль.

Юні кропивницькі майстри танцю, разом зі своїми викладачами – хореографами Ольгою Павлюк та Дарією Ананко, полонили серця польських глядачів. Діти гідно представили рідне місто, продемонстрували високу майстерність у хореографічних композиціях «Вступний»,  «Єгипет», «Джале».

Несподіваним подарунком для польських глядачів став показ перфоменсу «Inspiro». Учасники і гості фестивалю стоячи аплодували вихованцям «Метелиці» і це вже була для них нагорода і висока оцінка їхньої творчості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому відбувся конкурс-фестиваль аматорської дитячої пісні «Об’єднані піснею» (ФОТО)

Діти також отримали можливість взяти участь у майстер-класі з неокласики від Іванни Чайковської та навчитися  польському танцю. У вільний від занять час діти відвідали Вавельський замок і музей «Підземний Краков», весело провели час в аквапарку «Водному» та  помилувалися краєвидами міста.

 

Юні танцюристи з Кропивницького полонили серця польських глядачів (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований