28 лютого 2020, п’ятниця

Юні туристи з Кіровоградщини підняли на Говерлі прапор села (ФОТО)

За запрошенням Кіровоградського обласного альпіністського центру, а саме інструкторів Ігоря та Тетяни Кернос, вже другий рік  поспіль група туристів з села Велика  Виска, що на Маловисківщині, підкорювали зимові вершини Карпат –  Говерли ( 2061 м) та Петроса (2020 м).

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Цікавий маршрут з відвідуванням туристичного містечка Яремче, урочища Козмещик, славетного міста Львова склала  керівник  гуртка «Юні  туристи-краєзнавці» Марина Москаленко.  А його  учасниками стали учні 11 класу Матвієнко Владислав, Ворона Аліна, Максимова Тетяна та  Дудник Анна.

 Подолавши категорійний маршрут та пройшовши учбові та практичні заняття за програмою першого рівня початкової підготовки, учні отримали посвідчення «Альпініст України».

  За  совами Марини Москаленко, скориставшись можливістю, у Львові діти завітали з екскурсією до Львівського оперного театру, послухали гімн Львову який виконувався на ратуші міської ради, піднімались на вежу собору святих Ольги та Єлизавети, а  львівська  кава відвідини майстерні шоколаду повністю перевернули досі  існуючу уяву про каву та шоколад. 

  В Яремче альпіністи відвідали вольєрне господарство, де побачили життя оленів, птахів та диких кабанів в майже природних умовах, стежки до скель Довбуша, водоспад Пробій, сувенірні лавки чарують своєю красою і залишають в пам’яті тільки приємні спогади.

“Враження, емоції, адреналін, які отримали учні та інструктори словами не опишеш, –  говорить М.Москаленко, – Крім  величі  Карпатських гір, з особливим теплом  діти згадують нашого досвідченого великовисківського туриста Віктора Бондаренка, який слідкував,  щоб діти вчасно були нагодовані смачним борщем, туристичною кашею, власноруч приготованою”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму рoдини вoїнів – інтернаціoналістів oтримають грoшoву дoпoмoгу

Юні  альпіністи  та  їх  педагоги  і тренери висловлюють  велику подяку керівнику   фермерського господарства, депутату обласної  ради  від “Батьківщини” Андрію Флорі за надання фінансової допомоги та усім   небайдужим, хто  ділився з  юнимим альпіністами спорядженням – це тренінгові палки, лижні маски, кішки, льодоруби, спеціальний одяг та взуття І, звісно, батькам які виховали справжніх патріотів села, які тільки но вийшовши на найвищу гору Карпат, зразу ж розгорнули прапор Великої Виски. 

Юні туристи з Кіровоградщини підняли на Говерлі прапор села (ФОТО)
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований