02 травня 2024, четвер

Юні велосипедисти з Кіровоградщини здобули нагороди у Білій Церкві

З 17- по 19 липня, у місті Біла Церква відбулася Відкрита Першість Київської області з велоспорту серед юнаків та дівчат.

Про це повідомляє Знам’янська РДА, інформує Златопіль.

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб “Рос Агро”, с. Мошорине, тренери – Вадим Кива та Віра Борисюк). Роман Скорбич у змаганнях серед юнаків 2008 р.н. і молодші здобув срібні нагороди у гонках Темпо 1 та Темпо 2. За сумою трьох етапів він став срібним призером змагань.

У змаганнях серед юнаків 2006-2007 р.н. Роман Винник у груповій гонці на 46 кілометрів здобув срібну нагороду, в індивідуальній гонці на час — бронзову.

У місті Біла Церква також відбувся Відкритий командний чемпіонат України з велоспорту у командній гонці.

Спортсменка ДВУОР імені Сергія Бубки (тренери В.Кива, В.Красов) Алла Марущук серед жінок у складі збірної Донецької області здобула срібну нагороду.

Спортсмени КОСДЮСШОР “Промінь” (Біла Церква, перший тренер В. Кива) Софія Шевченко і Сергій Сидор теж здобули нагороди. Софія Шевченко у командній гонці серед юніорок у складі збірної Київської області здобула бронзову нагороду, в індивідуальній та груповій гонках здобула срібні медалі. Сергій Сидор в груповій гонці серед юніорів був третім.