02 червня 2020, вівторок

 Юні відеоаматори з Кропивницького стали лауреатами всеукраїнського Фестивалю дитячого кіно та телебачення “Веселка” (ФОТО)

Підбили підсумки Фестивалю дитячого кіно та телебачення «Веселка» та Конкурсу юних фотоаматорів «Ми – діти України!», інформує Златопіль.

Він проходив з 22 по 25 серпня на базі  Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Полтавської області.

Учасниками конкурсу сталим учні та вихованці закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та інших закладів, установ, організацій віком від 7 до 18 років.

У Фестивалі, присвяченому пам’яті Заслуженого працівника освіти України, члена Спілки кінематографістів, директора Кременчуцького міського центру позашкільної освіти Костянтина Андрійовича Холодняка, взяли участь 19 команд, зокрема, з Харківської, Черкаської, Івано-Франківської, Чернівецької, Запорізької, Сумської, Хмельницької, Дніпропетровської, Миколаївської, Тернопільської, Полтавської областей.

У номінації «Ігровий фільм» степову Кіровоградщину представляли вихованки комунального закладу «Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Аня Кравченко та Ярослава Дмитренко ( керівник гуртка «Відеоаматори» – Борис Кришкін).

За результатами участі у Фестивалі ігровий відеофільм наших юних землячок із назвою «Магічні фломайстери» визнано лауреатом та нагороджено спеціальним кубком – Оскаром та дипломом організаторів заходу, а керівнику гуртка вручено подяку за плідну роботу з талановитими дітьми.

                                                                 Анатолій Саржевський,

 фото автора 

 Юні відеоаматори з Кропивницького стали лауреатами всеукраїнського Фестивалю дитячого кіно та телебачення “Веселка” (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований