12 липня 2020, неділя

Юних абiтурiєнтiв Кiровоградщини запрошують навчатися сольному спiву (ВIДЕО)

У Кропивницькому спiваки-початкiвцi мають можливiсть вчитися сольному вокалу у солiста Кiровоградської обласної фiлармонiї Олександра Безая, iнформує Златопiль.

Спiвак та викладач вокалу в Кiровоградському музичному училищi, вже п’ять рокiв шукає талановитих учнiв для навчання у класi сольного спiву та має певнi досягнення в педагогiчному напрямку.

“В цьому, ювiлейному для мене роцi, вирiшив пiдiйти до справи бiльш серйозно i разом з командою вiдеографiв зробили вiдеороботу. Запрошую до свого класу сольного спiву випускникiв 9 та 11 класiв “, – зазначає Олександр Безай.

Прийом документiв:

З 30 червня по 13 липня для 9 класiв

З 13 по 22 серпня для 11 класiв.

За детальною інформацією звертатися до Олександра Безая в особисті повідомлення.

Свіжак! Відос! Ульот!Ми у нашій кративній агенції, як Гіпократи, намагаємось то рятувати, то, як мінімум, не нашкодити)І, коли звертаються класні люди (такі як Александр Безай (Alexandr Bezay) , наприклад) з нестримним бажанням робити світ яскравим, співочим, сміливим і просто вогненно-огнєнним, – ми здаємося! Нам таке подобаєєєється! і виникає єдине питання.. окей, два запитання: – як не спаскудити все? і як зробити круте крутішим?На швидку креативну допомогу біжать наші бджілочки режисеро-сценарна Настасья Квятык і відео-монтажний Gena Zorik і чаклують до тих пір, допоки не вийде бімба!Ці двоє таки бусінки! А ще дуже бусінки-бусінки усі герої відео! Долучайтеся до них! Співайте! І репостіть!

Опубліковано Креативный движок Все чеснок Пʼятниця, 26 червня 2020 р.

Юних абiтурiєнтiв Кiровоградщини запрошують навчатися сольному спiву (ВIДЕО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований