03 червня 2020, середа

Юний вокаліст з Кропивницького “запалив” своїм виступом відоме талант-шоу (ВІДЕО)

11-річний Максим Устянський з Кропивницького, пройшов “Сліпі прослуховування” у шоу “Голос. Діти” і потрапив до команди зіркового тренера Дзідзьо.

Про це йдеться на сайті каналу ТСН.

Хлопчик оживив глядачів і тренерів веселою піснею гурту ВВ  “День народження” та запальним танцем. З манери триматися на сцені, харизми, та енергетики юного співака помітно, що він має неабиякий артистичний досвід.

Кореспонденту сайту Златопіль вдалося поспілкуватися з керівником кропивницького  Імідж-центру “Ольга”, в якому Максим вчився вокалу та акторській майстерності.

“Хлопчик брав участь в конкурсах, знімався в кіножурналі “Байки”, був учасником конкурсу “Prince & Princess of the World”, підготувавши туди творчий вокальний номер, який дуже всім сподобався. Потім ми з ним були у Польщі на вокальному конкурсі “Калейдоскоп талантів”, де Максим отримав першу премію.  І основні педагоги з’явилися вже в Києві, де його професійно готували до виступів у зимових мюзиклах в дитячому театрі на Подолі. Юний артист серйозно займається в столичній вокальній школі  і нарешті взяв участь у шоу “Голос. Діти”.

Юний співак був добре підготовлений, що допомогло йому гарно комунікувати з зірковими тренерами і не боятися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співачку з Кірoвoградщини видання The New York Times внеслo дo ТOП артистів Єврoпи (ФOТO)

Максим доброзичливий, відповідальний, сумлінний хлопчик, за перемогу якого на дитячому шоу вболівають родина та друзі. Тож побажаємо юній зірці перемоги не лише в телевізійному конкурсі, а і у всіх проектах, в яких хлопчина братиме участь в подальшому!

Юний вокаліст з Кропивницького “запалив” своїм виступом відоме талант-шоу (ВІДЕО)
10 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований