22 січня 2020, середа

Юридична допомога: Як стати громадським радником?

Громадські радники – це звичайні люди, які не мають юридичної освіти, проте пройшли спеціальне навчання з базових правових питань та отримали відповідні свідоцтва.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ?

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви розумієте її проблеми, прагнете змін і готові докладати зусиль на допомогу громаді, запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі і долучитися до команди громадських радників!

Щоб стати громадським радником і взяти участь у конкурсі, необхідно зареєструватися за посиланням https://cutt.ly/1CpE8.

ЯК БУДЕ ПРОХОДИТИ НАВЧАННЯ?

Участь у навчанні відбуватиметься на конкурсній основі*.

* З огляду на наповнення навчальної програми, участь в конкурсі не можуть взяти адвокати, юристи, які працюють за фахом, працівники системи безоплатної правової допомоги, співробітники поліції чи інших правоохоронних органів, працівники суду, прокуратури.

За результатами конкурсу відібрані учасники і учасниці будуть запрошені на навчання, яке проходитиме в три етапи, кожен по три дні з проміжком в місяць між ними.

Навчання буде проходити з різних питань: безпека, децентралізація, інформаційна та фінансова грамотність, робота державних інститутів, залучення ресурсів, реалізація прав на освіту, охорону здоров’я та інших.

  • Для жителів Північного регіону (Сумська, Київська, Чернігівська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька області) навчання почнеться у квітні.
  • Для жителів Південного регіону (Дніпропетровська, Кіровоградська, Запорізька, Черкаська області) навчання почнеться у травні.
  • Для жителів Західного регіону (Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Волинська, Закарпатська, Чернівецька, Рівненська області) навчання почнеться у червні.
  • Для жителів Південного та Східного регіонів відбір та навчання плануються на осінь 2019 року.

Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова! За умови успішного проходження всіх етапів навчання випускники отримають свідоцтво.

Навчання відбувається на безоплатній основі.

Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат, а також прагнуть створити доступне середовище для всіх.

ДЕ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ?

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну адресу gromadskiradnyky@gmail.com або за номером телефону: +38 097 128 02 10 (з 10:00 до 18:00).

Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги.

Джерело: Всеукраїнський просвітницький проект Я МАЮ ПРАВО!

 

Юридична допомога: Як стати громадським радником?
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований