20 жовтня 2021, середа

З економічними злочинцями цього року на Кіровоградщині боролися вдаліше, ніж минулого

За І півріччя цього року підрозділи податкової міліції області зосередили свої зусилля на трьох основних завданнях: це направлення кримінальних проваджень до суду та відшкодування завданих державі збитків, а також боротьба з незаконним виробництвом та обігом акцизної продукції.

Про це повідомляє Головне управління ДФС у Кіровоградській області, передає Златопіль.

Протягом цього року  до ЄРДР внесено 31 кримінальне провадження, з яких 14 відноситься до категорії тяжких та особливо тяжких.

До суду направлено 12 кримінальних проваджень, два з яких відносно організованих злочинних груп, які виготовляли та продавали автомобільне паливо: бензин та дизель, а інша – алкогольні напої.

Усіма правоохоронними органами Кіровоградщини у І півріччі ц.р. до суду скеровано всього 14 кримінальних проваджень відносно організованих злочинних груп, 2 з яких – підрозділами податкової міліції.

Всього, по направленим до суду кримінальним провадженням, оголошено підозри 19 особам.     

Слідчими податкової міліції накладено арешт на активи у всіх кримінальних провадженнях на загальну суму 60,4 млн. грн., у закінчених кримінальних провадженнях – на 4,8 млн.грн.

У липні цього року служба планує направити до суду кримінальне провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах з багатомільйонним відшкодуванням завданих державі збитків.

Протягом січня-червня 2021 року співробітниками податкової міліції припинено злочинну діяльність 4 підпільних виробництв, 2 з яких виробляли автомобільне пальне, інші 2 – алкогольні напої.

З незаконного обігу вилучено акцизної продукції на суму більш ніж  47 млн.грн., у тому числі паливно-мастильних матеріалів на 42,1 млн.грн., тютюнових виробів на 3,9 млн.грн., алкогольних напоїв на 1 млн.грн.

Як приклад, у березні ц.р., в рамках розслідування кримінального провадження проведено ряд обшуків, за результатами яких припинено незаконну діяльність з виробництва бензинів та дизельного пального у Світловодському районі. З незаконного обігу вилучено автомобільного пального та розчинників на загальну суму 33 млн.грн.

Всі основні показники службової діяльності перевищують результати роботи за аналогічний період минулого року.

З економічними злочинцями цього року на Кіровоградщині боролися вдаліше, ніж минулого
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований