05 липня 2020, неділя

З початку року служба зайнятостi працевлаштувала на Кiровоградщинi близько 300 АТОвцiв

Серед послуг, якi надає служба зайнятостi, є пiдбiр роботи, у т. ч. тимчасової; органiзацiя професiйної пiдготовки або перепiдготовки, пiдвищення квалiфiкацiї; надання безробiтним, якi виявили бажання розпочати пiдприємницьку дiяльнiсть, вiдповiдної органiзацiйної, правової та фiнансової пiдтримки та iн.

Про це повідомляє Кіровоградський обласний центр зайнятості, інформує Златопіль.

“Сприяння адаптацiї демобiлiзованих вiйськовослужбовцiв, учасникiв АТО в сучасних умовах ринку працi є одним iз основних напрямiв роботи обласної служби зайнятостi. Заходи, що в цьому планi здiйснюються центрами зайнятостi та фiлiями обласного центру зайнятостi, спрямованi на вiдновлення та вдосконалення професiйних навичок i вмiнь учасникiв АТО, що є невiд’ємною складовою адаптацiї до життя в мирних умовах, пiдвищення їх конкурентоспроможностi на ринку працi шляхом професiйного навчання, а також надання iнформацiйних, консультацiйних, профорiєнтацiйних послуг з цих питань”, – зазначила Лiлiя Колесник, виконуюча обов’язки директора обласного центру зайнятостi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аналітики назвали найнебезпечніші прoфесії в Україні

Упродовж сiчня-листопада поточного року у мiськрайонних центрах зайнятостi, мiськрайонних та районних фiлiях обласного центру зайнятостi зареєструвалися як безробiтнi 1183 демобiлiзованих вiйськовослужбовцiв, якi брали участь у проведеннi АТО. З них 279 осiб  працевлаштували на постiйнi робочi мiсця, 71 особа проходила професiйне навчання за сприяння служби зайнятостi, 9 осiб започаткували власний бiзнес, 72 – брали участь в громадських та iнших роботах тимчасового характеру.

З початку року служба зайнятостi працевлаштувала на Кiровоградщинi близько 300 АТОвцiв
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований