30 травня 2020, субота

За чотири роки “атовці” Кіровоградщини отримали понад 10,5 тисяч земельних ділянок

З початку військового протистояння на сході країни учасникам АТО та ООС, а також членам їхніх сімей було надано у власність понад 10,5 тисяч земельних ділянок загальною площею майже 20 тисяч гектарів.

Про це під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомив керівник Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області Ігор Зінченко, інформує Златопіль.

Найбільше ділянок вдалось оформити у Новомиргородському, Кропивницькому та Олександрівському районах. А за кількістю заявок до трійки найактивніших потрапив Знам’янський район потіснивши Олександрівський. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від негоди на Кіровоградщині серйозно постраждали три райони

“Ми отримали близько 20,5 тисяч заявок на отримання земельних ділянок під ведення особистого селянського господарства. Нажаль не усі заявки ми можемо одразу задовольнити, однак в районах триває робота над вишукуванням вільної землі, тож нинішні результати в жодній мірі не є остаточними. Варто розуміти й те, що процес отримання землі має декілька етапів, тому на сьогодні проектів землеутрою нами затверджено майже вдвічі більше ніж фактично оформлених ділянок”, – роз’яснив Зінченко.  

За чотири роки “атовці” Кіровоградщини отримали понад 10,5 тисяч земельних ділянок
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований