09 липня 2020, четвер

За минулий рік кропивницьке управління капбудівництва освоїло близько 80% передбачених коштів

Протягом 2018 року відповідно бюджетних розписів профільних програм на діяльність управління капітального будівництва міської ради, в частині проведення ремонтів та зведення нових об’єктів, передбачалось витратити 109,5 мільйонів гривень. З даної суми за рік вдалося освоїти 79 мільйонів гривень, що були витрачені на 64 об’єктах на території міста.

Про це під час річного звіту заступника міського голови Олександра Мосіна повідомив начальник управління капбудівництва Сергій Білокінь, інформує Златопіль.

Зокрема за ці кошти вдалося провести роботи в 6 дошкільних та 24 загальноосвітніх навчальних закладах, 3 закладах охорони здоров’я та 3 созахисту, 9 об’єктів сфери ЖКГ. Крім того були проведені роботи на 4 об’єктах профінансованих за програмою Громадський бюджет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Минулоріч на природоохоронну діяльність у Кропивницькому витратили майже два мільйони гривень

“Головні об’єкти – арка, реконструкція будівлі під Центр надання адміністративних послуг у форматі “прозорий” офіс”, будівництво багатоквартирного житлового будинку, усім їм приділялась максимальна увага, тож за якість ми готові відповідати”, – заявив Білокінь.

За минулий рік кропивницьке управління капбудівництва освоїло близько 80% передбачених коштів
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований