07 березня 2021, неділя

За спробу вбивства жителя Кіровоградщини уродженця РФ засудили до 10 років

Уродженця РФ, а нині – жителя Кіровоградщини засудили за замах на умисне вбивство.

Про це йдеться в матеріалах Олександрійського міськрайонного суду, передає Златопіль.

Пригода сталася ще 16 березня 2016 року. Підозрюваний приймав у гостях потерпілого. Чоловіки посварилися і господар накинувся на гостя з ножем. Встиг завдати кілька ударів, після чого той вибіг з будинку. Підозрюваний кинувся за ним і наздогнав вже на вулиці. Продовжив наносити удари, а потім почав душити. Потерпілий врешті вирвався та втік. Пізніше його доставили до лікарні для надання медичної допомоги.

За цим фактом розпочали кримінальне провадження. Нападника взяли під варту. Дії обвинуваченого суд кваліфікував як незакінчений замах на умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство.

Наразі чоловіка визнали винним та призначили десять років тюрми. Запобіжний захід залишили незмінним. З-під варти засуджений звільниться 17 березня 2021 року, як такий, що відбув покарання.
Строк відбування покарання рахуватимуть з 16 березня 2016 року, зарахувавши строк попереднього ув’язнення (тримання під вартою), з розрахунку один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Кіровоградщини за вбивство товариша 8 років проведе у тюрмі

За спробу вбивства жителя Кіровоградщини уродженця РФ засудили до 10 років
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований