Військовослужбовець із Кіровоградської області Євгеній Пустовойт просить підтримати збір коштів на ремонт автомобіля, який використовується у зоні бойових дій.
Як повідомив захисник, він разом із батьком добровільно долучився до лав Збройних сил України ще на початку повномасштабного вторгнення. Наразі вони виконують завдання на Сумському напрямку.
За його словами, автомобіль Kia Sorento, що використовується підрозділом, потребує термінового ремонту. Йдеться про заміну елементів зчеплення (маховика, диска та корзини), датчика масла, фільтра та повну заміну мастила. Також необхідно оновити всі амортизатори та передні гранати.
У підрозділі наголошують: справний транспорт є критично важливим для виконання бойових завдань, евакуації та логістики.
Наразі триває збір коштів. Долучитися до допомоги можуть усі охочі.
Реквізити для підтримки:
IBAN: UA47 322001 00000 2620 2377 3119 02
https://send.monobank.ua/jar/AUXnCUnwBK
Військовий закликає небайдужих підтримати збір та поширити інформацію.



