09 серпня 2020, неділя

Земельна комісія погодила проект рішення щодо обмеження використання поліетиленових пакетів

Постійна депутатська комісія Міської ради Кропивницького з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища підтримала розроблений юридичним управлінням проект рішення щодо обмеження використання полімерних виробів, інформує Златопіль.

Мова йде про поліетиленові пакети, які, як відомо, розкладаються надзвичайно довго, забруднюючи таким чином навколишнє середовище.

Начальниця юридичного управління Марина Смаглюк, під час озвучення проекту наголосила – у разі прийняття на сесії, рішення матиме рекомендаційний характер, адже стосуватиметься приватних підприємств.

“Ми не можемо заборони використання в закладах роздрібної торгівлі подібних пакетів, однак бачимо, що суспільство активно виступає за подібні зміни і міська рада готова їх підтримати. Ініціатором розроблення даного рішення є міський голова Кропивницького”, – розповіла Смаглюк. 

 
У підсумку проект рішення було погоджено, однак остаточне рішення по даному питанню прийматиметься на черговій сесії міської ради
Земельна комісія погодила проект рішення щодо обмеження використання поліетиленових пакетів
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований