22 лютого 2020, субота

Житель Кiровоградщини, погрожуючи ножем, зґвалтував неповнолiтню

32-рiчний житель Олександрiї прийшов на квартиру, яку здає у оренду його рiдна бабуся. Там вiн побачив незнайому йому неповнолiтню. Дiвчина не бажала спiлкуватись iз незнайомцем, проте вiн зґвалтував її та втiк iз мiсця злочину.

Про це повiдомляють “Олександрiйськi новини”, iнформує Златопiль.

Факт злочину i арешту обвинуваченого пiдтвердили в Олександрiйському вiддiлi полiцiї. Олександрiйський мiськрайонний суд обвинуваченого у тяжкому злочинi арештував на 60 дiб.

Полiцiя iнкримiнує йому порушення частини 3 статтi 152 Кримiнального кодексу України, тобто зґвалтування неповнолiтньої особи. За такий злочин ККУ передбачає позбавлення волi на строк вiд 7 до 12 рокiв.

Подiя трапилась 23 сiчня близько четвертої години вечора, коли чоловiк прийшов на квартиру за власними справами. Схоже на те, що iдея зґвалтувати дiвчину з’явилась у затриманого тодi, коли дiвчина категорично вiдмовила чоловiковi у взаємностi. Чоловiк був у станi алкогольного сп’янiння, що могло додати зухвалостi його дiям. Щоб настрахати дiвчину, вiн використав нiж i затягнув її до ванної кiмнати, де i зґвалтував її.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зниклу шкoлярку з Крoпивницькoгo знайшли

Пiсля злочину вiн втiк, а на судовому засiданнi говорив, що вiн погодиться на домашнiй арешт, так як мовляв злочину не вичиняв, а також має бажання знаходитись вдома. Також захисник обвинуваченого повiдомив, що останнiй не судимий, має мiсце проживання, має легку розумову вiдсталiсть i тому вiн може перебувати пiд домашнiм арештом.

Суд розглянув докази, серед яких були i протоколи огляду подiй, допитiв, освiдування та слiдчого експерименту.

Строк тримання пiд вартою обвинуваченого завершиться 23 березня.

Житель Кiровоградщини, погрожуючи ножем, зґвалтував неповнолiтню
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований