23 червня 2026, вівторок

Житель Кiровоградщини зберiгав вдома гранати та набої

Правоохоронцi затримали 46-рiчного чоловiка, який незаконно зберiгав на територiї свого домоволодiння боєприпаси.

Про це повiдомляє ГУНП Кiровоградської областi, iнформує Златопiль.

За скоєне йому загрожує до семи рокiв позбавлення волi.

Попередньо встановлено, що пiд час проведення санкцiонованого обшуку за мiсцем проживання правопорушника полiцейськi виявили та вилучили два корпуси гранат, запал до них, а також близько 200 набоїв.

Фiгуранта затримали у порядку ст. 208 Кримiнального процесуального кодексу України.

Слiдчi повiдомили чоловiковi про пiдозру за ч. 1 ст. 263 Кримiнального кодексу України – незаконне поводження зi зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Санкцiя статтi передбачає покарання у виглядi позбавлення волi на строк вiд трьох до семи рокiв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За насильство над дитиною, жителя Кiровоградщини посадили за ґрати

Житель Кiровоградщини зберiгав вдома гранати та набої
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований