10 грудня 2019, вівторок

Жителі Кропивницького віддали шану полеглим під час Революції Гідності (ФОТО)

Сьогодні, 20 лютого, на плоші Героїв Майдану кропивничани вшанували загиблих Героїв Небесної Сотні. 

Про це пoвідoмляє кoреспoндент сайту Златoпіль.

Кілька десятків містян пройшлися ходою від пам`ятника Янголу-охоронцю до головної площі міста, де поклали квіти до пам’ятного знака зі світлинами загиблих за свободу нашої країни та до пам’ятної дошки полеглому на Майдані Незалежності Віктору Чміленку.

Присутні вшанували полеглих Героїв хвилиною мовчання, запалилили лампадки та взяли участь у панихиді, яку провів Єпископ Кропивницький і Голованівський Марк.

“Шановна жалобна громадо, сьогодні ми зібралися з вами вкотре вшанувати воїнів Небесної Сотні, а водночас і всіх загиблих воїнів захисників нашої батьківщини, бо це події дуже пов’язані між собою. Ми знаємо, що наша держава, наш народ стояв перед великою загрозою – загрозою ментального знищення, тому, що все робилося для того, аби народ позбавити бажання свободи, справедливості, привчити його до корупції, опокорити перед владою, а таким чином, у майбутньому знищити українців як таких. Молодь яка є романтиком по своїй натурі, бунтівною деколи такою відчайдушною, почала протестувати проти цього, і тут держава показали свій оскал, і ми знаємо, що це виразилось у побитті студентів, на майдані у Києві , а після цього відбулось повстання усієї України”, звернувся до присутніх о. Марк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:У Крoпивницькoму перед мiськoю радoю замайoрiв нoвий червoнo-чoрний стяг (ФOТO)

По закінченні реквієму, на площі увімкнули трансляцію стрічки про життя і громадську діяльність загиблого майданівця з Кіровоградщини Віктора Чміленка.

Жителі Кропивницького віддали шану полеглим під час Революції Гідності (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований