22 лютого 2020, субота

Жителiв Кiровоградщини незаконно утримували у “реабiлiтацiйних центрах” (ФОТО)

За реагування прокуратури Полтавської областi звiльнили 21 особу, в тому числi жителiв Кiровоградської областi, якi примусово утримувались у так званих “реабiлiтацiйних центрах” без права вiльного виходу на вулицю.

Про це повiдомляє прес-служба прокуратури Полтавської областi, iнформує Златопiль.

На виконання доручення Генерального прокурора України прокуратура Полтавської областi провела низку обшукiв у Полтавському районi та мiстi Полтава з метою встановлення фактiв незаконного позбавлення волi та обмеження особистої свободи громадян.

Пiд час проведення слiдчих дiй у двох реабiлiтацiйних центрах з’ясували, що загалом в них знаходились 40 осiб, якi за кошти родичiв проходили курс реабiлiтацiї вiд наркотичної та алкогольної залежностi.

Втiм, 21 “пацiєнт” повiдомив, що їх тримали на територiї закладiв незаконно, усупереч їх волi, обмежуючи особисту свободу. Права вiльного виходу з домоволодiння останнi не мали, вiкна були заґратованi та закритi, доступ свiжого повiтря обмежено.

Окрiм того, деякi особи повiдомили, що працiвники реабiлiтацiйного центру примусово надавали лiкарськi засоби невiдомого походження, а за порушення режиму останнiх карали шляхом обмеження доступу до їжi та забороною спiлкування мiж собою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi безробiтних залучають до прибирання снiгу

Пiд час обшуку виявили та вилучили медичну документацiю осiб, якi перебувають за вказаною адресою, зошити, документи, на пiдставi яких особи помiщалися до вказаного закладу, та на основi яких здiйснюється дiяльнiсть центрiв.

За результатами обшукiв 21 особа (в тому числi жителi Кiровоградської областi) за власним бажанням залишила вказанi реабiлiтацiйнi центри.

Жителiв Кiровоградщини незаконно утримували у “реабiлiтацiйних центрах” (ФОТО)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований