23 лютого 2020, неділя

Жителів Кіровоградщини попереджають про можливі перебої з водопостачанням

Водопостачання Кропивницького, Знам’янки та Олександрії тимчасово буде забезпечуватися однією гілкою водогону, без резервної лінії.

Про це повідомляє міська рада міста Кропивницького, інформує Златопіль.

Як зазначає в.о. генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександр Головченко, у зв’язку з виконанням робіт за робочим проектом «Реконструкція дюкерів через Обломіївську затоку на ділянці ДВС-НС «Олександрія», що здійснюється за кошти Світового банку, подача води з водогону «Дніпро-Кіровоград» у період з 18 березня по 15 травня 2019 року буде проводитися однією лінією водогону на ділянці від Дніпровської водопровідної станції Світловодська до ВНС «Олександрія».

Це, у свою чергу, призведе до зниження надійності водозабезпечення міст Олександрія, Знам’янка і Кропивницький внаслідок відсутності резервного трубопроводу водопостачання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині масове випалювання очерету та стерні вбиває тварин

“Тобто, у разі виникнення аварії на магістральному районному водогоні «Дніпро-Кіровоград» від Дніпровської водопровідної станції до ВНС «Олександрія» у період з 18 березня по 15 травня 2019 року можливі перебої у водопостачанні міст Олександрія, Знам’янка і Кропивницький”, – попередив Олександр Головченко

Жителів Кіровоградщини попереджають про можливі перебої з водопостачанням
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований