20 листопада 2019, середа

Жителів Кіровоградщини попереджають про можливі провокації

Служба безпеки України продовжує фіксувати чергові спроби спецслужб країни-агресора дестабілізувати внутрішньо-політичну ситуацію в нашій країні.

Про це повідомляє Управління СБ України в Кіровоградської області, інформує Златопіль.

Одним із проявів такої деструктивної діяльності є провокація  штучних конфліктів на національній, міжетнічній та релігійній основі.

 СБУ закликає мешканців регіону бути пильними і відповідальними та не піддаватись на подібні провокації ворога. Просимо громадян повідомляти правоохоронців у випадках: – провокації щодо іноземних громадян, представників нацменшин та релігійних конфесій; – організації та вчинення актів вандалізму щодо об’єктів культурної спадщини національних меншин та культових споруд; – підготовки псевдопротестних акцій, спрямованих на штучне розпалювання конфліктів на національному та релігійному підгрунті; – наявності фактів дискредитації органів державної влади через начебто утиски представників нацменшин та віруючих різних конфесій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині знайшли прoтитанкoву міну (ФOТO)

У разі наявності вказаної інформації просимо громадян звертатися до Управління СБ України в Кіровоградській області за телефоном гарячої лінії (0522) 36-13-06, 067-567-58-44.

Жителів Кіровоградщини попереджають про можливі провокації
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований