22 серпня 2019, четвер

Жителя Кiровоградщинi затримали у сусiднiй областi за викрадення автiвки (ФОТО)

У середу, 12 грудня, близько 08:30, до Южноукраїнського вiддiлення полiцiї звернувся 57-рiчний мiсцевий мешканець та повiдомив про те, що кiлька хвилин тому викрали його автомобiль ГАЗ-2131.

Про це повiдомляє прес-служба Первомайського вiддiлу полiцiї ГУНП Миколаївської областi, iнформує Златопiль.

Потерпiлий розповiв правоохоронцям, що зранку того дня вiн на своєму автомобiлi Волга приїхав у власних справах на автовокзал на вул. Дружби Народiв у м. Южноукраїнськ. Залишивши легковик незачиненим, чоловiк на кiлька хвилин зайшов до примiщення автовокзалу, а коли повернувся, то транспортного засобу на мiсцi вже не було. Потерпiлий одразу ж звернувся до полiцiї по допомогу.

Южноукраїнськi полiцейськi зорiєнтували найближчi вiддiли полiцiї на розкриття вказаного злочину.

Близько 9 години пiд час несення служби по охоронi правопорядку на контрольно-пропускному пунктi, розташованому на автодорозi Н-24 “Благовiщенськ-Миколаїв”, неподалiк с. Лукашiвка Первомайського району, первомайськi полiцейськi виявили, що, керуючи автомобiлем Волга, водiй порушив правила дорожнього руху. Не вiдреагувавши на вимогу правоохоронцiв зупинитися, правопорушник навпаки збiльшив швидкiсть i намагався втекти, та це йому не вдалось.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кірoвoградщині пoліція виявила псевдoлікаря (ФOТO)

Коли ж полiцейськi почали перевiряти втiкача, при ньому не виявилось документiв автовласника i вiн не змiг пояснити, звiдки в нього автомобiль. А перевiривши машину по базам, правоохоронцi з’ясували, що її викрали.

Автокрадiя, яким виявився 42-рiчний мешканець Кiровоградської областi, доставили до Южноукраїнського вiддiлення полiцiї i затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Жителя Кiровоградщинi затримали у сусiднiй областi за викрадення автiвки (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований